top of page
  • Haber Merkezi

Ubertaksi’de Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Teknoloji platformu Uber kullanıcılarına özel kampanyalarına devam ediyor. Uber kullanıcıları 23 Ocak 2022 tarihine kadar yapacakları iki UberTaksi yolculuğunda yüzde 20 indirim fırsatına sahip olacak.


Tek bir tuşa basarak kullanıcıların istedikleri yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmesini sağlayan global teknoloji platformu Uber, kullanıcılarına özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. 23 Ocak 2022 tarihine kadar OCAK2022 kodunu Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne ekleyen tüm Uber’liler gerçekleştirecekleri 2 UberTaksi yolculuğunda yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler.


Bu yüzde 20 promosyonu ile Uber kullanıcıları yolculuk başına maksimum 20 TL indirimden yararlanabilecek. İki yolculuk için geçerli olan promosyon yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’de UberTaksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon 23 Ocak 2022 saat 23:55’e kadar geçerli olup diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez.


UberTaksi’de alınan COVID-19 sağlık önlemleri; yolculuk sırasında maske takılmasının zorunlu olması, yolcuların ön koltukta oturmasına izin verilmemesi, sürücü ve yolcu arasında güvenli bir mesafe sağlanması dahil olmak üzere, kullanıcıların ve sürücülerin güvenli yolculuklar yapması için en yüksek standartlarda uygulanmaya devam ediyor.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page