top of page
  • Haber Merkezi

“The Future Healthcare İstanbul 2021” Konferansı, Dünya Çapında Konuşmacı ve Markaları Ağırlayacak

18-22 Ekim 2021, Fişekhane Etkinlik Merkezi


Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul'a geri sayım başladı. Tazefikir Group ve Future X Events tarafından düzenlenecek olan konferans, “Bilgiden İlham Alıyor, Bilimle Yaşıyoruz” temasıyla 18-22 Ekim 2021’de İstanbul Fişekhane Etkinlik Merkezi’nde yapılacak. Dünya çapında konuşmacıların ve lider markaların yer alacağı oturumlarda, en yenilikçi sağlık teknolojileri ve önümüzdeki dönemlere ışık tutacak bilgiler paylaşılacak.


Ağız sağlığının geleceği konuşulacak

18 Ekim’de 14:00-15:00 saatlerinde düzenlenecek olan "Sensodyne Ağız Sağlığının Geleceği" oturumunda, ağız sağlığının geleceği derinlemesine ele alınacak. GSK Tüketici Sağlığı Uzman Kanalı Direktörü Devrim Şimşek’in yer alacağı panele; GSK Tüketici Sağlığı Ağız Bakım Kategorisi Global Medikal Direktörü Dr. Steve Mason ve EDAD (Estetik Dişhekimligi Akademisi Derneği ) Başkanı Dr. Kübel Özkut da konuşmacı olarak katılacaktır.


Toplum ve tüketici sağlığı masaya yatırılacak

Future Healthcare İstanbul 2021'in sponsorlarından Bayer, konferansın beşinci ve son günü olan 22 Ekim’de 11:30 - 12:30 saatleri arasında toplum sağlığına katkı sunmayı hedefleyen bir panel ile etkinlikte yer alacak. Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Müdürü Erdem Kumcu ve Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak panel, Bayer Tüketici Sağlığı İş Zekası Müdürü Ümit Aktaş’ın konuyla ilgili sunumuyla devam edecek. Proje Danışmanları Ecz. Adile Özdağ, Dr. Ayça Kaya ve Prof. Dr. Aytuğ Altundağ da konuşmaları ile çok değerli bilgiler paylaşacak.


Uzay tıbbından yapay zekaya ilham veren oturumlar

Future Healthcare İstanbul 2021 kapsamında, sağlığın geleceğine dair ne varsa 5 gün boyunca konuşulacak. İsveç Ulusal Uzay Ajansı Başkanı Dr. Katarina Bjelke, “Uzay Tıbbı” isimli konuşmasıyla geleceğe yön verecek bakış açılarını aktaracak. İsveç’in dünyaca ünlü Nöroloji Profesörü Miia Kivipelto da Nöroloji ve Alzheimer’ın geleceği hakkında konuşacak. Son zamanlarda adı sıkça duyulan yapay zekâ kavramının sağlık alanında kullanımı ve bunun hukuksal boyutları konusunda Türk asıllı İsveçli Avukat Ersen Bethersen çalışmalarından bahsedecek. Genomedis Biyoteknoloji Kurucusu Dr. Sevgi Salman Ünver, “Biyoteknolojinin Sağlık Alanındaki Dönüştürücü Etkisini” anlatacak. Dr. Cem Kınay ve Ergin Ataman 19 Ekim Salı günü 11:00 – 12:00 oturumunda THE CHAMPION temalı konuşmalarıyla ilham verecekler.


“Lüks Medikal Turizm” başlıklı oturumda “Sağlık Turizminin Lüks Geleceği” üzerine konuşulacak.


Ayrıca Abbott firmaları ve pek çok değerli konuşmacı, sağlığın geleceğine ilişkin konuşmalar ve panellerle The Future Healthcare İstanbul’da yer alacak. Hibrit bir formatta hem fiziksel katılımla hem de online olarak yapılacak olan konferansın programı ve diğer bilgiler için https://futurehealthcare-istanbul.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page