top of page
  • Haber Merkezi

Sadettin Saran, Yılın İş İnsanı Seçildi

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran; Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) ’nun düzenlediği İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın İş İnsanı” seçildi.


Boğaziçi Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 11.’si gerçekleştirilen Boğaziçi İş Dünyası Ödül Töreni 6 Aralık Pazartesi akşamı Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Albert Long Hall binasında yapıldı. Yılın dijital yayın platformu, yılın holdingi, yaşam boyu başarı ödülü gibi toplam 22 farklı kategoride ödülün sahipleriyle buluştuğu gecede, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran “Yılın İş İnsanı” ödülünü aldı.


Aldığı ödülden büyük onur duyduğunu belirten Sadettin Saran; “Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi’nin adını taşıyan bu ödül ve sizlerin takdiri beni çok sevindirdi ve gururlandırdı. Sizler tarafından “Yılın İş İnsanı” seçilmek büyük bir onur” dedi. Saran, Boğaziçi Üniversitesi’nin sadece akademik başarılarıyla değil, özgürlükçü, demokratik ve katılımcılık başta olmak üzere değerleriyle de özel ve örnek bir kurum olduğunu belirterek “Sizleri sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada başarılı iş insanları, bilim insanları, profesyoneller ve daha önemlisi aydın bireyler olarak aramızda görmek için sabırsızlanıyorum. Atatürk’ün gösterdiği yolda gösterdiği hedefe ülkemizi taşıyacak olan siz gençlere güvenimiz tam.” ifadelerini kullandı.


Geçen sene küresel salgın nedeniyle YouTube canlı yayını ile yapılan gece, bu sene pandemi tedbirlerine uygun olarak hem fiziki hem de YouTube üzerinden canlı yayınla yapıldı. Kısıtlı sayıda seyirci kuralı nedeniyle biletli satış ile gerçekleştirilen organizasyonun geliri ile Boğaziçi Hayvan Mama Kumbarası'na destek olunacak.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page