top of page
  • Haber Merkezi

Ozan Elektronik Para’dan Güvenlik Odağında Önemli Adım

Ozan SuperApp, SuperCard ve Ozan Business ürünleri ile kullanıcılarına finansal servisler ve günlük hayatı kolaylaştıran hizmetleri bir arada sunan Ozan Elektronik Para A.Ş., kendi alanında öncü kurumlarla iş birlikleri gerçekleştirerek gücüne güç katmaya devam ediyor. Şirket, büyük veri ve finansal yazılım çözümleri ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren Nerodata ile önemli bir iş birliğine imza attı. Yapılan iş birliğinin, veri ve işlem güvenliğini ön planda tutan Ozan Elektronik Para’nın küresel iş süreçlerine katkı sağlaması hedefleniyor.


Ozan Business ürünü ile sanal ve fiziki POS üzerinden ödeme geçidine, online tahsilattan kart saklama özelliğine kadar birçok hizmeti kullanıcılarının hizmetine sunan Ozan Elektronik Para, hayata geçirdiği yeni iş birlikleriyle sektöründe emin adımlarla ilerliyor. Nerodata’nın dolandırıcılıkla mücadele ve kara para aklama gibi alanlarda sunduğu finansal yazılım çözümleri, Ozan Business kullanıcılarının fraud işlemleri ve AML uyumluluk süreçlerini kolayca takip edebilmesine ve yönetebilmelerine olanak sağlayacak.


Kullanıcılarının ihtiyaçları özelinde inovatif ürün ve çözümler geliştirdiklerini belirten Ozan Elektronik Para A.Ş. CEO’su Ömer Suner, “Hayata geçirdiğimiz çalışmaları sektöründe öncü olan kurumlarla iş birliği yaparak geliştirmeye devam ediyoruz. Şirketlere özel olarak tasarlanan ve kolay ödeme yapabilmeyi mümkün kılan ürün ve çözümlerimizle ekosistemimizde yer alan bütün paydaşlarımıza avantajlar sunuyoruz. Güven odaklı yapımız, kurum kültürümüzün ve dolayısıyla sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tam ortasında yer alıyor. Bu kapsamda, yıllara yayılan deneyimiyle kaliteli ve inovatif çözümler geliştiren Nerodata ile yapmış olduğumuz iş birliğinden mutluluk duyuyoruz” dedi.


Yapılan işbirliğinden Nerodata Yazılım CEO’su Hasan Can Saral ise, “Ozan Elektronik Para veri ve işlem güvenliğini son derece ön planda tutan, kara para aklama süreçlerini titizlikle yöneten bir elektronik para kuruluşu. Fraud ve AML yazılımlarımız, farklı ülkelerden öncü banka, elektronik para ve finansal kuruluşlar tarafından tercih ediliyor. Ozan Elektronik Para gibi küresel pazarda faaliyet gösteren, uluslararası iş süreçleri bulunan bir kuruluşun Nerodata müşteri ailesine katılmasından mutluluk duyuyoruz.” olarak bahsetti.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page