top of page
  • Haber Merkezi

OPET'ten Çocuklar İçin Yolculuğu Daha Konforlu Hale Getirecek Yenilik: “Masal İstasyonu”

OPET Mobil Uygulaması üzerinden erişilebilen masallarla yolculuklar artık çok daha neşeli! OPET, çocuklara yolculuklarını daha keyifli hale getirmek için özel hazırladığı "Masal İstasyonu" projesiyle akaryakıt dağıtım sektöründe yine bir ilke imza atıyor. 3-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan bu özel platformda eğitici ve eğlendirici 159 farklı masal, zengin kategorilerle minik yolcuların beğenisine sunuluyor.

Akaryakıt dağıtım sektörünün en sevilen ve en güçlü markası OPET, sektörde bir ilki gerçekleştirerek "Masal İstasyonu" projesini hayata geçirdi. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan OPET, bu proje ile araçla yapılan yolculukların hem çocuklar hem de anne-babalar için daha konforlu hale gelmesini hedefliyor. Çocuklara özel geliştirilen "Masal İstasyonu”ndaki eğitici ve eğlendirici masallar sayesinde minik yolcular daha keyifli zaman geçirebilecekler.


MASALLAR OPET MOBİL UYGULAMASI’NDA ÜCRETSİZ

3-12 yaş arası çocuklara yönelik hazırlanan ve toplam 159 masalın dinlenebildiği ‘Masal İstasyonu'nda aile, arkadaşlık, doğa, duygusal, eğitici, eğlenceli, hayvanlar, maceracı, merak uyandıran, müzik, tarih ve uzay kategorilerinde masallarla çocuklara zengin içerikler sunuluyor.


BİR TIKLA MASAL İSTASYONUNA ERİŞİLİYOR

Masalları dinlemek için kullanıcıların OPET Mobil Uygulaması'na giriş yaparak "Masal İstasyonu" seçeneğini tıklamaları yeterli oluyor. Masal İstasyonu, OPET'in çocuklara yönelik başlattığı projelerin ilk fazını oluşturuyor. İlerleyen süreçte farklı uygulamalarla da çeşitlenmeye ve gelişmeye devam edecek olan bu proje ile OPET, çocukların yolculuklarda sıkılmaması için benzersiz bir hizmet sunmuş oluyor.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comentarios


bottom of page