top of page
  • Haber Merkezi

Kahve Dünyası’ndan Öğretmenler Günü’ne Özel Hediye Kutuları

„‘’Hepimizin Ortak Noktası" Kahve Dünyası, hazırladığı lezzetli ürünlerle dolu hediye kutularıyla Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Öğretmenler Günü’ne özel olarak tasarlanan Kahve Dünyası hediye kutuları, sadece teşekkür etmenin ötesine geçerek ağızları tatlandıracak hediye alternatifi oluyor.

Kahve Dünyası, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak hazırladığı hediye kutularıyla geleceğimizin mimarları, aydınlık yarınlarımızın rehberleri olan öğretmenlerimize özel bir hediye verme fırsatı sunuyor. Her biri farklı lezzetlerle zenginleştirilmiş bu özel kutular, öğretmenlere olan takdiri göstermenin etkileyici bir yöntemi oluyor.

 

Kahve Dünyası'nın özel hediye kutularında Bitter Çikolata Kaplamalı Lokum, Bademli Draje, Lavi Sütlü, Türk Kahvesi, Salep, Sıcak Çikolata ve Özel Seri Kahve çeşitleriyle en sevilen Kahve Dünyası lezzetleri bulunuyor. Kahve Dünyası’nın bu özel kutusuyla kıymetli öğretmenlerinize en az onlar kadar değerli bir hediye verin!

 

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 300’ü aşkın mağaza olmak üzere 1.000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 13 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page