top of page
  • Haber Merkezi

Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın Forma Sırt Sponsoru Petronet Oldu

TB2L’de şampiyon olarak misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadelesini sürdüren Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın forma sırt sponsoru, kamu ve özel sektöre enerji ve yakıt otomasyon çözümleri sunan yerli ve milli teknoloji şirketi Petronet oldu.

İşbirliği kapsamında Petronet logosu, 2022-2023 sezonu boyunca Fenerbahçe Koleji DS Energy Erkek Basketbol Takımı’nın formasının sırtında yer alacak.

Petronet, ARGE- İnovasyon odaklı çalışmalar gerçekleştirerek, kamu ve özel sektöre otomasyon ve mühendislik hizmetleri veriyor.


Petronet hakkında:

Petronet Otomasyon Enerji Mühendislik İnşaat Petrol San. Tic. A.Ş., kamu ve özel sektöre enerji ve yakıt otomasyon çözümleri sunan yerli ve milli bir teknoloji şirketidir.


ARGE- İnovasyon odaklı çalışmalar gerçekleştiren ve Yetkilendirilmiş Otomasyon Şirketi Lisansı ile faaliyet gösteren Petronet, otomasyon ve mühendislik hizmeti vermektedir.

TCDD, TSK gibi kurumlara da otomasyon hizmeti veren Petronet, bu kurumlara yakıt ekipmanı sağlayarak, Milli projelerde de başarılı çalışmalarını sürdürüyor.


2021 yılı sonunda iş alanını genişleten Petronet, büyük hedeflerle yol almayı planladığı Petronet Enerji şirketini de faal hale getirdi. Temiz enerji odaklı faaliyet gösteren Petronet Enerji, fabrikalara ve ihtiyaç duyulan büyük yerleşim yerlerine projelerin mühendislik ve koordinasyon hizmetlerini de vererek, güneş enerjisi panelleri kuruyor.


Petronet, faaliyet göstermeye başladığı İnşaat sektöründe ise ulusal ve uluslararası çapta altyapı ve inşaat projelerini sürdürülüyor. Bu sektörde; çevreye duyarlı, lüks ile ihtiyacı aynı çatı altında buluşturan projeler tasarlanıyor.


İstihdama ve ülkemizin katma değerli ürünler geliştirmesine yönelik milli bir duruş sergileyen Petronet, ülke açısından da tasarruf ve verimliliği artırıcı çözümler üretme yolunda kararlı çalışmalarını sürdürüyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

Comments


bottom of page