top of page
  • Haber Merkezi

Dassault Systèmes Yeni Markası OUTSCALE’i Duyurdu

OUTSCALE’in iş kapsamı hizmet olarak altyapı sağlayıcılığından, birleşik siber yönetimi mümkün kılan üç seviyeye ayrılmış bulut deneyiminin işletilmesine kadar genişliyor.

Bütünsel iş birlikçi evrenler, müşteriler için değer yaratan yeni iş deneyimleri oluşturmak için veri bilimini, sanal ikiz deneyimlerini ve süreç modellemeyi birleştiriyor.

Bu yeni bulut ekosistemi, iş deneyimlerinin geliştirilmesine ve siber yönetime odaklanıyor.

Dassault Systèmes, güvenilir bulut hizmetleri alanında önde gelen bağımsız ve sürdürülebilir bir operatör olma hedefini duyurdu.


Dassault Systèmes’in bulut markası OUTSCALE iş kapsamını, hizmet olarak güvenilir hiper ölçeklenebilir altyapıdan, hizmet olarak güvenilir iş deneyimi için egemen ortamlara kadar genişletiyor. Bu geçişle birlikte Dassault Systèmes, OUTSCALE'in konumunu tüm sektörlerdeki kamu işletmeleri ve şirketler için stratejik, bağımsız bulut ortağı olarak güçlendirecek. Dijital özerkliği destekleyen üç seviyeli deneyim bulutu şunları içeriyor: müşteri alanında bağımsız iş birliği için adanmış bulut, ortak yasal ve mali alanda güvenilir iş birliği için özel bulut, ve güvenli iş birliği için uluslararası bulut.


OUTSCALE, pazar zekası ve maliyet optimizasyonundan yetenek yönetimine, inovasyon hızlandırmaya, varlık zekasına ve hizmet içi kalite uygulamasına kadar tüm iş kullanıcılarının veri biliminden yararlanarak, siloları parçalayarak ve organizasyonları ve ekosistemleri içindeki bilgi ve know-how'ı yakalayarak rollerinde mükemmelleşmelerini sağlayan iş deneyimi ikizleri sunacak. Bu hedefe ulaşmak için Dassault Systèmes, birçok endüstriyel sektörde 40 yılı aşkın süredir kazandığı uzmanlığa güveniyor. OUTSCALE portföyü, Dassault Systèmes’in kapsamlı bilgi ve becerilerinden edindiği gücü kendi platformlarını ölçeklenebilir bir bulutta sunmasında ve buluta geçişi hızlandırmada kullanacak.


OUTSCALE, iş deneyimi ve siber yönetişimi geliştirmek için kendi bulut ekosistemini inşa ediyor. Dassault Systèmes, her ülkeye özel yönetişime yanıt veren bir Avrupa bağımsız bulutu için ilk ittifakını da duyurdu. Yeni ittifak, Banque des Territoires, Docaposte (La Poste grubunun dijital yan kuruluşu) ve Bouygues Telecom ile oluşturulan ortak bir girişim tarafından desteklenecek.


OUTSCALE'in kurucusu Laurent Seror, yönetim kurulu üyesi olarak liderliğini sürdürecek. Son olarak Atos'ta olmak üzere, dijital endüstride 20 yılı aşkın deneyimiyle Philippe Miltin, OUTSCALE'in CEO'su olacak ve şirketin kullanıma hazır bulut çözümleri portföyünün geliştirilmesine ve satışına odaklanacak. Arnaud Bertrand, Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. Big Data (Büyük Veri) ve yüksek performanslı bilgi işlem alanında ve son olarak da Bull'da görev yapan yirmi yıllık deneyime sahip Arnaud Bertrand ise OUTSCALE'deki Ar-Ge ekiplerine liderlik edecek.


Dassault Systèmes Operasyonlardan Sorumlu Başkanı (COO) Pascal Daloz konuyla ilgili açıklamasında “Her müşterinin ana faaliyet alanıyla komplike şekilde bağlantılı olan ve aynı zamanda müşterilerimizin birden çok seviyede elde ettikleri verilerden yararlanarak değer yaratmalarını sağlayan uçtan uca egemen bir bulut çözümü sunmak için endüstriyel alandaki 40 yıllık uzmanlığımızı kullanıyoruz. Görevine adanmış ve deneyimli liderlik ekibiyle OUTSCALE müşterilerimizin tercih ettiği güvenilir bir iş ortağı olacak” dedi.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

Comments


bottom of page