top of page
  • Haber Merkezi

2021 Yılının Gözdesi Vizesiz Seyahat Edilebilen Ülkeler Oldu

obilet.com 2021 yılında seyahat için en çok aranan ülkeleri ve seyahat tercihlerinde öne çıkan başlıkları açıkladı. obilet.com’un blog verilerine göre, en çok okunan içerik ‘‘HES Kodu Nedir?’’ oldu. Verilere göre 2021 yılında yurt içi seyahati için İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de gezilecek yerler başlıklarına ilgi gösterilirken, yurt dışı tatili için ise en çok vizesiz seyahat edilebilecek ülkeler başlığı okundu.


obilet.com 2021 yılında seyahat alanında en çok aranan başlıkları paylaştı. obilet.com’un güncel seyahat destinasyonları, keşfedilecek rotalar, tatil planları gibi zengin içerikler sunduğu kurumsal blogunun istatistiklerine göre, 2021’de en çok ‘‘HES Kodu Nedir’’ içeriği okundu.


Verilere göre en çok okunan kategori yurt içi bölümü olurken, seyahat konusunda “Ankara, İzmir, İstanbul ve Eskişehir’de Gezilecek Yerler” başlıkları en çok okunanlar oldu.


obilet.com bloguna 2021 yılında yaklaşık 5 roman uzunluğunda 600 bin kelimeden oluşan, 290 yeni içerik eklendi. Blog en çok pazar günleri akşam saatlerinde okunurken en çok okunan ay ise Eylül oldu.

Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum
bottom of page