top of page
  • Haber Merkezi

Xiaomi Tamamı 11T Pro İle Çekilen 'Anılar Müzesi' Kısa Filmini Yayınladı

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, insanın en değerli hazinesi 'anılardır' diyerek ürettiği teknolojilerle bu hazinelerin en iyi şekilde kaydedilmesini, saklanmasını ve yeniden yaşatılmasını anlattığı kısa filmini kullanıcılarıyla paylaştı. Dünyadaki herkesin yenilikçi teknolojiler aracılığıyla daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak için durmaksızın çalışarak adil fiyatlarla harika ürünler üretme misyonuna sahip olan markanın her telefon bir 'Anılar Müzesi' sloganı da kullanıcılardan büyük ilgi gördü.


Sinematik film yapımını kullanıcıları için ulaşılabilir hale getiren Xiaomi 11T Pro, profesyonel düzeyde 108MP geniş açılı lens, 2x yakınlaştırma özelliğine sahip telemakro lens ve 120° ultra geniş açılı lensi bir araya getiren güçlü bir üçlü kamera kurulumuna sahip.


Sinema modları arasında geçiş, 8K kayıt ve HDR10+ gibi etkileyici bilgisayar destekli filmografi özelliklerinin yanında gerçek bir 'Cinemagic' güç merkezi olan cihazı dayanıklı, çarpıcı ve hızlı tepki veren bir ekran tamamlıyor. DisplayMate A+ dereceli 6,67 inç FHD+ 120Hz AMOLED düz ekran, TrueColor, Dolby Vision®'a sahip ve 1 milyardan fazla renk gösteriyor. 11T Pro aynı zamanda en yüksek 1000 nit parlaklık ve 480Hz'e kadar dokunmatik örnekleme hızı sunuyor.


Xiaomi Türkiye Pazarlama Müdürü Fatih Bilek videoyla ilgili: 'Bu video için yola çıkarken kendimize şunu sorduk, bir insanın en değerli hazinesi nedir? Bu soruya yanıt ararken de aslında bir ömür boyunca tüm bunları sığdırabildiğimiz anılarımızın en değerli hazinemiz olduğunu fark ettik. ‘’Anı olsun’’ diye telefona sarılıp çektirdiğimiz binlerce hatıra, her şey geride kaldığında zaman makinemizin tek kaynağı haline geliyor. Kullanıcılarımızın en sevdikleriyle en güzel geçirdiği anları sonsuza kadar hatırlayabilmelerini sağlamaktan ve bunu tamamı kendi telefonumuzla çekilmiş bir video ile ifade edebilmekten gurur duyuyoruz' dedi.


Video filminin yönetmeni Barış Kaya da: 'Bir yönetmen olarak cep telefonlarının sahip olduğu görüntülenme teknolojilerinin, beni her zaman video üretmek için motive ettiğini söyleyebilirim. Telefonların tüm bu teknolojik özelliklerinin yanı sıra çok insani ve hayata dair detaylar içerdiğini, aynı zamanda onların gerçek anlamda birer anı yaratan ve geleceğe taşıyan belleklerimiz olduğunu söyleyebilirim. Cep telefonu ile çekilen bu kadar duygusal ve gerçekçi bir projede yer aldığım için çok mutluyum' dedi.
Künye:

Müşteri: Xiaomi Türkiye

Kreatif Ajans: Senfonico

Prodüksiyon Şirketi: G 11

Yönetmen: Barış Kaya

Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker

Sanat Yönetmeni: Devrim Ömer Ünal, Devrim Öngünç

Yardımcı Yönetmen: Can Aygör

Ses: İbrahim Aköz

Set Amiri: Serdar Morkoç

Işık Şefi: Ali Akın

Stil: Venhar Kömür

Makyaj: Ülker Mutlucan

Saç Stilisti: Gürhan KalayKaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page