top of page
  • Haber Merkezi

Xiaomi 13T Pro ve Teoman'ı Bir Araya Getiren Reklam Filmi Yayınlandı

Xiaomi 13T Pro’yu rock yıldızı Teoman ve fotoğrafçı Deniz Sabuncu ile bir araya getiren Xiaomi, şehir yaşamının sıra dışı, enteresan ve ilgi çekici anlarını fotoğrafladığı “Yakala ve Çek” temalı dijital reklam filmini izleyicilerin beğenisine sunuyor.

Rock yıldızı Teoman, görsel sanat yeteneklerini ortaya çıkarmak isteyen Xiaomi kullanıcıları için Leica iş birliğinde geliştirilen akıllı telefon Xiaomi 13T Pro ile İstanbul sokaklarını dolaştı. Xiaomi 13T Pro’nun Leica kamera özelliklerini kullanarak Galata, Karaköy ve Eminönü hattında "Yakala ve Çek" temasıyla fotoğraf avcılığına çıkan Teoman’a fotoğrafçı Deniz Sabuncu eşlik etti. İstanbul’un doğal ve bir o kadar da sıra dışı anlarını yakalamaya çalışan Teoman ve Deniz Sabuncu, reklam filminin sonunda çekmiş oldukları fotoğrafları izleyicilerin beğenisine sunarak birlikte yorumladı.

 

Teoman ve Deniz Sabuncu'yu "Yakala ve Çek" temasıyla buluşturan Xiaomi 13T Pro, fotoğrafçılığı profesyonel düzeye taşıyarak yeni nesil akıllı telefon kullanıcılarının yaratıcılık tutkusuna yanıt veriyor. Leica ile birlikte geliştirilen ve Leica'nın ikonik özelliklerini bünyesinde barındıran Xiaomi 13T Serisi, benzersiz Leica deneyiminin ruhunu yansıtan Otantik Leica Görselliğini beraberinde getiriyor. Hem Xiaomi 13T Pro hem de Xiaomi 13T, 24 mm eş değer odak uzaklığına sahip 50 MP geniş açılı kamera ve yüksek dinamik aralıklı çekimi destekleyen daha fazla ışık yakalamak üzere tasarlanan 7P asferik lens ve 50 mm eş değer odak uzaklığına sahip 50 MP telefoto lens dahil olmak üzere Leica ile birlikte tasarlanan Summicron lenslere sahip üçlü bir kamera kurulumu sunuyor. 15 mm eş değer odak uzaklığına sahip 12 MP ultra geniş açılı kamera, kullanıcıların panoramik çekimler yapmalarına ve çarpıcı manzaralar yakalamalarına olanak tanıyor.

  

Künye:

Marka: Xiaomi Türkiye

Dijital Pazarlama Müdürü: Oğuzhan Karakaş

Kurumsal İletişim Müdürü: Erdem Yapıcı

Medya İletişim Müdürü: Selay Tarım

Proje Müdürü: Özlem Kartal

Yapımcı: Bilal Bağcı - Tayfun Söğütlü

Proje Koordinatörü: Ece Yılmaz

Proje Koordinatör Asistanı: Yasemin Çinal

Görüntü Yönetmeni: Osman Işık

2 Kamera Operatörü: Ali Varal

Yapımcı Koordinatörü: Mert Akın

Ses: İbrahim Aköz

Saç Makyaj: Mehmet Yıldırım

Afiş Tasarım: Serhan Soney ChaglayanKaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comentários


bottom of page