top of page
  • Haber Merkezi

WiFi 6 Teknolojili Yeni Halo Mesh Sistemi Geliyor

Mercusys’in Halo Wi-Fi Mesh ailesine yeni bir üye daha ekleniyor. WiFi 6 teknolojisine sahip olan Halo H70X modeli yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Bütçe dostu ağ markası Mercusys, tüm evi kapsayan, kesintisiz ve tek ağ adı-şifre ile bağlantı olanağı sunan Wi-Fi mesh ailesini genişletiyor. Evlerdeki Wi-Fi sinyal sorunu için kesin çözüm olan Mesh sistemlerine, Wi-Fi 6 teknolojili yeni model ekleniyor. Halo H70X model Mesh sistemi, yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Mercusys’in Mesh ailesi olan Halo serisinin yeni üyesi, diğer Halo modelleriyle uyumlu ve birlikte kullanılabiliyor. Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan Halo H70X, WiFi 6 teknolojisinin tüm avantajlarıyla güçlü, güvenli ve tüm evi kapsayan bir Wi-Fi ağı oluşturuyor. Daha geniş kapsama alanı, daha çok cihaza bağlantı desteği, daha yüksek bağlantı hızları gibi avantajlara sahip olan sistem, Mesh teknolojisi sayesinde kullanıcılara kesintisiz bir bağlantıyla evde dolaşma olanağı sunuyor.

Güçlü teknik özellikler, kolay kurulum…

Mercusys Halo H70X, çift kanal desteğiyle toplamda 1800 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Wi-Fi 6 teknolojisiyle gelen OFDMA, 1024QAM, MU-MIMO, BSS-Color gibi teknolojiler sayesinde bu yüksek bağlantı hızını daha geniş kapsama alanı, daha az parazit, aynı anda daha çok cihaza sorunsuz bağlantı olanağı gibi özelliklerle destekliyor. Bu sayede yüksek kapasiteli bir Wi-Fi ağı ihtiyacı olan evlerin talepleri Halo H70X ile çözülüyor.

İki ve üç birimden oluşan paketler halinde satışa sunulacak olan Halo H70X, iki birimli paketiyle standart bir evin ihtiyacını karşılayabiliyor, Wi-Fi sinyal sorunlarının çözümü için bu iki birim yeterli oluyor. Daha büyük ya da katlı evlerde ise üç birimli paket öneriliyor. Mercusys Halo sistemleri birbirleriyle uyumlu olduğundan iki birimli bir Halo paketi kullananlar daha sonra farklı bir model Halo modeliyle ağlarını genişletebiliyorlar.

Halo H70X mesh sistemi Mercusys uygulaması sayesinde kolayca kuruluyor. Uygulamadaki yönergeleri izleyerek dakikalar içinde kurulum tamamlanıp kesintisiz bir Wi-Fi ağı oluşturuluyor. Daha sonra ağın her türlü ayarı, yönetimi de bu uygulama üzerinden yapılabiliyor. Ebeveyn denetimi, misafir ağı gibi özellikler basit birkaç dokunuşla ayarlanabiliyor.

Ocak ayı başında Türkiye’de satışa sunulması planlanan Mercusys Halo H70X’in iki birimden oluşan paketinin satış fiyatı KDV dahil 2,769 TL olarak açıklanıyor.

Mercusys Halo H70X hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.mercusys.com/en/product/details/halo-h70xKaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

Comentarios


bottom of page