top of page
  • Haber Merkezi

Western Digital’ın Yeni Çözümüyle İçerik Oluşturucular Artık Yaratıcılıklarını Tetikleyebilirler

Yeni yayınlanan bir araştırmaya göre*, dünya genelinde 50 milyondan fazla insanın kendisini kültürel ve yaratıcı sektörlerde kariyer sahibi olarak tanımladığı öngörülüyor. ‘İçerik oluşturucusu’ kavramının teknoloji odaklı dünyamızda sürekli değişmesiyle birlikte bu kavram artık, grafik tasarımcı ve videografikerlerin ötesinde içerik yaratıcılarını, UI/UX tasarımcılarını, sanatçı ve illustratörleri, girişimci ve freelance çalışanları, mühendisleri, mimarları, yüksek lisans öğrencilerini ve çok daha fazlasını kapsıyor.


Üzerine çalıştıkları projelerde büyük miktarda veri ile karşı karşıya kalan içerik oluşturucular için hızlı ve güvenilir depolama çözümlerine erişim, onların hem işini kolaylaştırıyor hem bir iç huzur sağlıyor hem de o yaratıcı anlarda kalmalarına olanak sağlıyor. Yoğun iş yüküne sahip günümüzün yaratıcı profesyonellerinin, ortaya koydukları işi kaybetme korkusu, proje aksaklıkları ya da yavaş depolama hızları gibi sorunlar olmadan yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri bir teknolojiye ihtiyaçları var.


Veri altyapıları alanında global bir lider olan Western Digital, dünya çapında büyüyen içerik oluşturucular topluluğu için yeni bir çözüm sunuyor: WD Blue™ SN570 NVMe™ SSD. Bu yeni dahili flaş sürücü, mevcut PC’lerin iyileştirilmesi ya da kişiye özel toplanan PC’lerin optimize edilmesi için güçlü bir çözüm sunuyor.


Western Digital’ın Flash Bölümü departmanında Müşteri ve Kurumsal SSD’lerden sorumlu Başkan Yardımcısı Eric Spanneut, konuyla ilgili olarak: “Karmaşık iş yükleri, yüksek performans ve güvenilirlik gerektirir ve uygun bir depolama seçeneği, iş akışlarının düzenlenmesi ve verimliliğin arttırılması için yardımcı olabilir” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Yeni WD Blue SN570 NVMe SSD içerik oluşturucular için özel olarak hız, veri güvenliği ve yaratıcı vizyonlarını destekleyecek dayanıklılık düşünülerek geliştirildi”.


İçerik oluşturucuların ilhamlarını artırmaya devam etmeleri için, WD Blue SN570 NVMe SSD’ler; Adobe Photoshop, Illustrator, Lightroom, Premiere Pro ve InDesign gibi dünyanın en iyi yaratıcı uygulama ve hizmetlerden bazılarına erişim sunan aylık Adobe Creative Cloud** üyeliğiyle birlikte geliyor.


Adobe Global Stratejik İş Ortaklıklıkarı Başkan Yardımcısı, Marc Leibowitz konuyla ilgili şunları söyledi: “İster evde ister hareket halinde olun, insanlar cihazlarından giderek daha fazlasını talep eden şekillerde içerikler üretiyorlar. Western Digital ile olan işbirliğimiz sayesinde, içerik oluşturuculara ilhamları nerede ve ne zaman gelirse gelsin en iyi şekilde çalışmaları için ihtiyaçları olan araçları sağlıyoruz.”


NVMe SSD Drive ile hayal gücünüzü tetikleyin

Hayal gücünü etkilemeden, yüksek performansı ufak bir boyutta sunarak dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanan yeni WD Blue SN570 NVMe SSD, bunların hepsini düşük bir enerji tüketimiyle yapıyor.


Yeni WD Blue SN570 NVMe SSD’nin öne çıkan özellikleri arasında şunlar bulunuyor:


· NVMe Technology: Düşük enerji tüketimiyle daha hızlı içerik üretin. 3,500MB/s’a varan okuma hızlarıyla (500GB‡‡ - 1TB‡‡ modelleri), sistemler Western Digital’ın en iyi SATA SSD’lerinden 5 kat daha hızlı çalışabiliyor.

· Dahili Destek: Sürücünüzün sağlığını, boş kapasitesini, ısınma derecesini takip edebileceğiniz Western Digital® SSD Dashboard ile güvende ve huzurla çalışın.

· İnce Tasarım: Tek-taraflı M.2 2280 PCIe® Gen3 x4 NVMe SSD ile alandan tasarruf edin. İster masaüstü ister dizüstü PC olsun, içerik oluşturmanıza yardımcı olacak o kusursuz cihazı kurmanız için mükemmel.

· Güvenilirlik: Uçtan uca veri koruması gibi özelliklerle içeriğinizin korunmasına yardımcı olun.


Fiyat ve Erişim

WD Blue SN570 NVMe SSD, Western Digital store, seçkin perakende satıcıları, e-ticaret siteleri, bayiler ve system integratörlerinde 5 yıllık sınırlı garantiyle*** satışa sunuldu. 250GB’tan 1TB’a varan kapasiteleri 49.99 USD’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.* UNESCO tarafından yayınlanan “Cultural and creative industries in the face of COVID-19: an economic impact outlookCC BY-SA 3.0 altında lisanslıdır.

** Bireysel üyelik. İnternet bağlantısı ve Adobe ID gerektirmektedir. Sadece Adobe Creative Cloud bireysel üyeliğin mevcut olduğu ülkelerde geçerlidir. Her WD Blue SN570 NVMe SSD satışı için 1 taneyle sınırlıdır; her Adobe kullanıcı hesabı için 5 taneye kadar, uygulanabilir Kullanıcı Sözleşmesinin kabulüne tabidir. Kampanya aktivasyon kodları tükenene kadar, bu taahhüt 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecektir. Western Digital bu kampanyayı herhangi bir zamanda uyarmaksızın değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar. Geçerli Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmelerini www.adobe.com/legal adresinde görebilirsiniz.

***5 yıl ya da Maksimum Dayanıklılık (TBW) limitine kadar, önce olan esas alınacaktır.

†1 MB/s = Saniyede 1 milyon bit. Şirket dahilinde yapılan testler baz alınmıştır; performans kullanılan cihaza, kullanım şartlarına, sürücü kapasitesi ve diğer faktörlere göre değişkenlik gösterebilir.

‡‡1GB = 1 milyar bit ve 1 TB = 1 trilyon bit. Asıl kullanım kapasitesi sisteme göre daha az olabilir.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page