top of page
  • Haber Merkezi

Veeam Tim Pfaelzer'i EMEA Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Olarak Görevlendirdi

Sektörün deneyimli ismi Dell, Adobe, Autodesk ve Salesforce'taki görevlerinden edindiği kurumsal tecrübeyi EMEA'nın 1 numaralı Veri Yedekleme ve Koruma yazılımı şirketine sunuyor

Veri Koruma ve Fidye Yazılımı Kurtarma alanında lider olan Veeam® Yazılım, Tim Pfaelzer'in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı görevine terfi ettiğini duyurdu. Pfaelzer, Veeam'in bölgedeki tüm segment ve pazarlardaki iş operasyonlarından sorumlu olacak.


Temmuz 2021'den bu yana Veeam'de çalışan Pfaelzer, son olarak EMEA Bölgesi'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. BT sektöründe 20 yıldan uzun bir tecrübeye sahip olan Tim bu sürede ve Adobe, Autodesk ve Salesforce'ta çeşitli pozisyonlarda görev aldı ve Dell'de üst düzey yöneticilik yaptı. Almanya'da bulunan Tim, iş geliştirme, pazarlama, satış liderliği ve genel yönetim alanlarındaki engin deneyimini Veeam ekibine ve bölgedeki müşterileri ile iş ortaklarına aktarıyor.


Pfaelzer, EMEA'daki her kuruluşun başarısının kritik iş verilerinin erişilebilirliğine bağlı olduğu bir zamanda, sadece bir kesinti ya da veri kaybından geri dönmek için değil aynı zamanda ileriye sıçramak için de hazırlıklı olmalarının çok önemli olduğunu söyledi ve ekledi “Veeam, sektör lideri inovasyonunu iş ortakları ve çalışanlarından oluşan olağanüstü bir ekiple birleştirerek EMEA'daki müşterilerinin veri korumasına liderlik ediyor. Sektörün en geniş veri koruma ve fidye yazılım kurtarma yetkinliklerini her şirkete sunarak daha fazla EMEA müşterisinin işlerini kesintisiz sürdürmesine yardımcı oluyor. Her kuruluş için daha güvenli bir gelecek inşa etmek için tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum”


"Veeam'de büyük yetenekleri geliştirmeye ve büyük liderleri içeriden terfi ettirmeye inanıyoruz. Tim bunun harika bir örneği. EMEA'daki işimizin büyümesinde kritik bir rol oynadı. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını yaptığımız her şeyin merkezine koyan başarılı bir lider.” diyen Veeam'in Gelirden Sorumlu Başkanı (CRO) John Jester sözlerini şöyle tamamladı: “Bu terfi onun bölgede yaptığı inanılmaz işlerin bir takdiri ve EMEA'da devam eden genişlememize liderlik ederken onu desteklemekten heyecan duyduğumu söylediğimde küresel ekibimiz adına konuştuğumu biliyorum."


Veeam, bir önceki yıla göre (YoY) istikrarlı bir şekilde çift haneli gelir artışı sağladı ve %20,5'lik pazar payıyla IDC’nin (International Data Corporation) 2023’ün ilk yarısını ele alan Altı Aylık Yazılım Raporu’nda EMEA'nın 1 numaralı Veri Yedekleme ve Koruma yazılımı sağlayıcısı olarak bir kez daha yer aldı. Veeam, ilk beş Veri Yedekleme ve Koruma sağlayıcısı arasında %7,5 ile bölgedeki en hızlı yıllık büyüme oranına sahip ve bölgesel pazar ortalamasının (%6,1) üzerinde bir performans gösterdi.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page