top of page
  • Haber Merkezi

Veeam, Kacy Hassack'i İnsan Kaynakları ve Kültür Direktörü Olarak Atadı

Veri Koruma ve Fidye Yazılımı Kurtarma alanında lider olan Veeam® Yazılım, Kacy Hassack'in şirketin İnsan Kaynakları ve Kültür Direktörü (CPC) olarak atandığını duyurdu. Kacy, Veeam'e insanlarla ilgili her şeye liderlik etmek üzere katıldı, buna; yeteneklerin kazanılması ve yetiştirilmesi, liderlik gelişimi, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık (DEI) girişimleri, çalışan bağlılığı ve Veeam'i kariyer geliştirmek ve herkesin en iyi yanlarını ortaya koymalarını sağlamak için en iyi ortam olmasını sağlamak da dahil.

Kacy'nin insan kaynakları alanındaki kariyeri yirmi yılı aşkın bir süreyi kapsıyor. Kacy, Veeam'e katılmadan önce Indeed, Amazon Web Services, Hewlett Packard ve Dell gibi küresel teknoloji şirketlerinde yöneticilik yaptı. Küresel büyüme ve ölçeğe odaklanan Kacy, ABD, Orta Amerika ve Asya Pasifik dahil olmak üzere birçok bölgede yaşadı ve çalıştı ve her görevinde işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan insan öncelikli çözümler sunmaya kendini adadı.


Veeam İnsan Kaynakları ve Kültür Direktörü Kacy Hassack büyük işlerin büyük insanlarla başladığını söyledi ve şunları ekledi: "Veeam müşteri odaklı inanılmaz yenilikler sunarak veri koruma ve fidye yazılım kurtarma alanında 1 numara oldu. Şirketin başarısının merkezinde insanlar var ve Veeam kültürü de bunu yansıtıyor. Veeam'e katıldığım ve çalışanlarımızın değerini vurgulayan stratejiler geliştirmek ve çalışanlarımızın işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlayacak yeni yaklaşımlar oluşturmak için şirket genelindeki ekiplerle işbirliği yapacağım için çok heyecanlıyım."


Kacy'nin Veeam'e katılmasından heyecan duyduklarını ifade eden Veeam CEO'su Anand Eswaran ise şunları aktardı: " Kacy çalışanlar için en iyi sonuçları yaratma konusundaki güçlü geçmişini iş zekası ve insanların ihtiyaç duyduğu tutkuyla birleştiriyor. Veeam, 5.000'den fazla çalışandan oluşan inanılmaz ekibinin tutkusu ve yeteneği sayesinde veri koruma ve fidye yazılım kurtarma alanında dünyanın 1 numaralı pazar lideri. Sahip olduğumuz temel değerler ve kapsayıcı çalışma ortamımız heyecan verici büyüme yolculuğumuzun temelini oluşturuyor. Veeam'de 'insanlar' bir 'kaynak' değildir; insanlar bizim en önemli değerimizdir."Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page