top of page
  • Haber Merkezi

Tivibu Go İle Eğlence Her Yerde

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, Tivibu Go paketlerini yeniledi. Herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun Tivibu Go paketleri web, cep, tablet ve smart tv üzerinden istenildiği an izlenebiliyor.Tivibu’nun TV ekranına bağlı kalmadan TV keyfi yaşatan servisi Tivibu Go’nun paketleri yenilendi. Tivibu Go müşterileri Aile, Sinema, Spor ve Süper paketleri ile farklı izleme ihtiyacına yönelik paket seçeneklerine erişebiliyorlar.

Tivibu Go’nun web, cep ve tablet üzerinden internet olan her yerden istenildiği an izlenebilen Aile Paketi 7,9 TL, Sinema Paketi 9,9 TL, Spor Paketi 10,9 TL, Süper Paketi ise 14,9 TL’ye sunuluyor. Ek olarak Smart TV’leri üzerinden Tivibu Go deneyimi yaşamak isteyen Tivibu Go müşterileri, ayda sadece 8 TL daha fazla ödeyerek içerikleri büyük ekrandan da seyredebiliyor.

Tivibu Go, kurulum, taahhüt, cayma bedeli olmadan, müşterilerine dilediği zaman iptal etme kolaylığı sağlıyor. Paketler, hem Tivibu web sitesi ve uygulamaları üzerinden hem de desteklenen akıllı televizyonların içerisindeki Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden kare kod ile satın alınabiliyor.

Kaynak:

1. Basın Bülteni0 yorum
bottom of page