top of page
  • Haber Merkezi

TECNO Türkiye’nin Marka Yüzü Ünlü Sanatçı Kenan Doğulu Oldu

TECNO, Türkiye’de yaptığı ilk reklam kampanyasında Kenan Doğulu ile iş birliği yaptığını duyurdu. Kenan Doğulu TECNO'nun yeni yayınlanacak ürün kampanyalarında marka yüzü olarak boy gösterecek. TECNO ailesinin Avrupa Bölgesi’ndeki çalışmalarında önem ve öncelik bakımından Türkiye’yi en ön sırada konumlandırdığı biliniyor. Türkiye için benimsenen güçlü yerelleşme stratejisinde en önemli adım olarak ünlü sanatçı Kenan Doğulu ile imzaladığı marka elçisi anlaşması, TECNO’nun Avrupa Bölgesi'nde lokal düzeyde yaptığı ilk çalışma olma özelliğini taşıyor. Markanın Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek buna uygun teknolojileri üretmesi ve kullanıcılara sunması da bu hedefi yakından destekliyor.

Yenilikçi yaklaşımıyla tanınan global teknoloji markası TECNO, dikkat çeken yerel üretim yatırımları dışında Türkiye’deki yerelleşme çabalarını destekleyen yeni bir gelişmeyi duyurdu. Şirket, marka yatırımları ve piyasaya çıkacak yeni telefonları odağında Türkiye’de oldukça sevilen ve beğeniyle izlenen başarılı sanatçı Kenan Doğulu ile marka elçisi anlaşması imzaladı. TECNO’nun “Asla Vazgeçme” mottosundan yola çıkarak benimsediği modern, yenilikçi ve tutkulu yaklaşımını destekleyecek şekilde başarılı pop sanatçısı Kenan Doğulu ile yaptığı iş birliğinin uzun vadeli olacağı ve TECNO’nun farklı ürünlerine ilişkin kampanyaları kapsayacağı belirtiliyor.


Türkiye'de yerel üretim ve yerelleşme tüm hızıyla sürüyor

TECNO, çok sayıda akıllı telefon modelini ürettiği Türkiye pazarında son iki yılda teknolojik inovasyonu, şık tasarımı, profesyonel fotoğrafçılık deneyimi gibi birçok özelliğini de güçlendirerek oldukça olumlu sonuçlar elde etti. TECNO Türkiye Genel Müdürü Hank Li, “TECNO ekibi olarak, Kenan Doğulu ile iş birliği yapmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Kenan Doğulu’nun desteğiyle Türkiye’deki marka bilinirliğimizi artırarak daha çok kişiye ulaşmayı ve daha çok kullanıcının TECNO’yu tercih etmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarını da doğru analiz ederek buna uygun teknolojileri üretiyor ve kullanıcılarımıza sunuyoruz” dedi.


Kenan Doğulu, Gece Portresi Uzmanı CAMON 19 Serisi ile Merhaba Diyecek

Sanatçı Kenan Doğulu ile imza atılan anlaşma, TECNO’nun önemli konumuyla Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ni kapsayan pazarda bir ilk olma özelliği de taşıyor. Kariyerinde çok sayıda başarı ödülünün de sahibi olan sevilen sanatçı Kenan Doğulu ilk olarak, yeni yıldan hemen önce gece portresi uzmanı CAMON 19 Serisi ile TECNO severler ile buluşacak. Ünlü sanatçının kullanıcılara muhteşem özelliklerini sunacağı yeni modeller ise merakla bekleniyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

Comments


bottom of page