top of page
  • Haber Merkezi

techasaY’ın İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Topoğlu Oldu

2003 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında hizmet veren techasaY’a üst düzey atama yapıldı. Yenilikçi çözümleriyle şirketlere katma değer oluşturan şirketin, Gelirden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına Ayşegül Topoğlu getirildi.

Enerji, saha destek, çağrı merkezi, dış kaynak, danışmanlık, yönetilen hizmetler ve profesyonel servisler sunan techasaY’ın Gelirden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı görevine Ayşegül Topoğlu getirildi. techasaY, telekomünikasyon şebekesi, tümleşik iletişim, siber güvenlik, bulut teknolojileri, bilişim, video gözetleme, iletişim altyapısı, veri merkezi, telekomünikasyon, nesnelerin interneti ve akıllı şehirler konularında çözümler geliştiriyor.techasaY kadrosunu deneyimli isimle kuvvetlendirdi


Ayşegül Topoğlu, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi'nde MBA’ini tamamladı. Daha önce İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Direktörü, Genel Müdür ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak görev alan, Topoğlu, iş hayatına techasaY’ın Gelirden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak devam edecek.


Yenilikçi çözümlerle geleceğe güçlü adımlar


Ayşegül Topoğlu, yeni görevine ve hedeflerine ilişkin şunları söyledi: “19 yıldır alanında uzman ekipleriyle kurumsal şirketlerin stratejik çözüm ortağı olan techasaY, fayda odaklı, inovatif çözümleriyle sektör bağımsız tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor. Katma değer katan, yenilikçi bakış açımızla yurt içinde ve dışında daha fazla şirkete dokunmayı, stratejik sistem entegratörü olarak hizmet verdiğimiz alanlarda fikri liderliğimizi güçlendirmeyi hedefliyoruz.”techasaY hakkında:

techasaY şirketleri 2003 yılından bu yana enerji, ağ iletişimi, siber güvenlik, tümleşik iletişim, bulut bilişim, bilişim teknolojileri, video gözetim, veri merkezi, yapay zeka, nesnelerin interneti, blokzincir, akıllı şehirler, telekomünikasyon dijital dönüşüm ve verimlilik alanlarında katma değer yaratma kültürüyle sadece Türkiye’de değil pek çok ülkede faaliyet gösteren müşterilerine yenilikçi teknolojilerle çözüm üretmektedir.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni


0 yorum

Kommentare


bottom of page