top of page
  • Haber Merkezi

TCL MOVETIME MT46X akıllı çocuk saati Türkiye’de satışa sunuldu

TCL'in küçüklerin özgür ve keyifli çocukluk geçirmesini sağlayacak yeni akıllı çocuk saati MOVETIME MT46X, Türkiye'de resmen raflardaki yerini aldı.

Görüntüleme teknolojilerinin ve uygun fiyatlı premium akıllı deneyimlerin öncüsü TCL, TCL MOVETIME MT46X akıllı çocuk saatinin Türkiye’de satışa çıktığını duyurdu. TCL MOVETIME MT46X’te, çocukları dünyayı keşfederken ebeveynlerinin endişelerini ortadan kaldıran hassas konum takibi, gelişmiş kamera, büyük ekran ve yüksek pil kapasitesi gibi birçok özellik bulunuyor.


TCL MOVETIME MT46X, çocukların her zaman nerede olduğunu gösteren gerçek zamanlı konum belirleme özelliğini kullanıyor ve konum geçmişini kaydediyor. Güvenli bölge coğrafi sınırlaması sayesinde ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda cihaz ebeveynlerin telefonlarına bir uyarı gönderiyor. Ayrıca saat üçüncü parti harita navigasyonunu da destekliyor.

 

Nano SIM kartı destekleyen saatte, 4.5G sesli ve video aramalar yapılabiliyor. Böylece ebeveynler çocuklarıyla anında iletişim kurabiliyor. Çocuklar birebir veya grup halinde sohbetler edebiliyor, sesli mesajlar ve emojiler gönderebiliyor, fotoğraf paylaşabiliyor ve SMS alabiliyorlar.

 

Saatin dahili HD kamerası ile çocuklar her anını kaydedip paylaşabiliyor. Ayrıca hareket kaydetme özelliği ile çocukların aktif yaşam tarzları da destekleniyor. Bu saat sayesinde çocukların adımları, katettikleri mesafe ölçülebiliyor. Ebeveynler bir uygulama aracılığı ile bu aktiviteleri takip edebiliyor. Üstelik TCL MOVETIME MT46X uzun pil ömrü sayesinde iletişi kaybetme endişesi olmadan 5 güne kadar bekleme süresi ve 2 güne kadar kullanım imkânı sağlıyor.

 

TCL MOVETIME MT46X, 4.999 TL'lik önerilen satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.


Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page