top of page
  • Haber Merkezi

Son Teknoloji Türkçe Seslendirmeli Tansiyon Aleti

Yenilikçi medikal ürünleriyle hayatı kolaylaştıran b-good, Türkçe seslendirmeli tansiyon aletiyle her yaştan kullanıcıya konfor sağlıyor.

Tansiyon hastaları ve kan basıncını düzenli olarak kontrol etmek isteyenlerin, daima yanında bulundurabileceği b-good Konuşan Tansiyon Aleti, basit tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Stres, hareketsizlik, sağlıksız beslenme, yüksek kilo, şeker hastalığı gibi nedenlerle ortaya çıkan tansiyon dengesizlikleri, b-good güvencesiyle kontrol altına alınıyor.


Evinizdeki Hemşire: b-good Konuşan Tansiyon Aleti

b-good Konuşan Tansiyon Aleti, kan basıncının ölçülmesine yardımcı olurken Türkçe seslendirme özelliğiyle kullanım kolaylığı ve yardıma ihtiyaç duymadan ölçüm deneyimi sunuyor. Tam otomatik b-good Konuşan Tansiyon Aleti, dijital göstergesinin yanı sıra 120 ölçüm kapasiteli hafızasıyla önceki değerleri takip edebilmeyi sağlıyor. Güvenilir ve klinik olarak doğrulanmış tansiyon aletinin kolay taşınabilme özelliği çantada, arabada, yolculuk sırasında, ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor.


Tüm ailenin medikal ihtiyaçlarını karşılayan b-good ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum
bottom of page