• Haber Merkezi

Şişecam’dan Paramparça 10 Kasım Filmi

87 yılllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü şirketlerinden Şişecam, kuruluşunda imzası bulunan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü çok özel bir 10 Kasım filmi ile andı. Camı çekiç darbeleriyle kırarak yarattığı portrelerle dünya çapında ses getiren İsviçreli çağdaş görsel sanatçısı Simon Berger’in, 4028 çekiç darbesiyle yarattığı Atatürk portresi, “Paramparça” filmine hayat verdi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında temelleri atılan Şişecam, bu 10 Kasım’da Ulu Önder’i, hazırladığı çok özel bir filmle andı.


4028 çekiç darbesiyle camdan Atatürk portresi

Çekiç darbeleriyle cam yüzeyini kırarak çok özel bir teknikle oluşturduğu portrelerle dünya çapında ses getiren İsviçreli sanatçı Simon Berger, Şişecam’ın #Paramparça filmi için Atatürk’ün ikonik bir portresini cam üstüne vurduğu 4028 çekiç darbesiyle ölümsüzleştirdi. Bu eşsiz çalışma Şişecam’ın 10 Kasım’a özel hazırladığı “Paramparça” filmine de esin kaynağı oldu.


Krombera imzası taşıyan filmin prodüksiyonunu Mug Production gerçekleştirirken filmin yönetmenliğini ise Emir Mavitan üstlendi.İşte reklam filminin arkasındaki isimler:

Reklamveren: Şişecam Reklamveren Marka İletişim Ekibi: Arzu Özcan, Şenol Gündüz, Selen Erman, Ebru Arda Reklam Ajansı: Krombera

Sosyal Medya ve Marka Direktörü: Gizem Erbaş

Kreatif Direktör: Murat Önal

Tasarım Direktörü: Bahar Özdemir Ketenci

Yaratıcı Ekip: Özge Erdemirli, Mısra Su Gökkaya, Rubina Baulum, Cem Bulut, Selin Erensal, Anıl Çepni, Nilay Yaman

Prodüksiyon: Mug Production Yönetmen: Emir Mavitan

Yapım Ekip: Hasan Kurt, Ekrem Tekdal, Melis Merdan

Post Prodüksiyon: Sinefekt Medya Ajansı: McCann

Seslendirme: Toprak SergenKaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum