top of page
  • Haber Merkezi

Rain Uygulaması Yenilendi

Global lider kripto varlık platformu Rain, uygulamasını güncelleyerek onlarca yeni coin, geliştirilmiş coin takası ve portföy yönetimi gibi özellikleriyle kripto yatırımlarında yeni bir dönem başlatıyor. Kullanıcı dostu yeni arayüzüyle kripto işlemlerini herkes için daha basit ve anlaşılır hale getiriyor.

Türkiye’de herkesin yeni nesil finansal hizmetlere erişebilmesi için güvenilir, kolay ve etkili hizmetler geliştiren Rain, mobil uygulamasının yeni versiyonunu yayınladı. Onlarca yeni coin’le işlem yapılabilen güncellenmiş versiyon; Rain kullanıcılarına sektördeki en kolay, anlaşılır ve hızlı kripto alım-satım deneyimini sunuyor.


Kullanımı kolay ve yalın bir platform deneyimi sunan Rain, kripto varlıklara ilginin hızla artması ve değişen tüketici alışkanlıklarına cevap veren yeni güncellemesiyle yatırımlarını bu yönde sürdürmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte öne çıkan önemli özelliklerden bazıları ise şöyle:


Sorunsuz Portföy Yönetimi: Kullanıcılar yeni portföy yönetimi arayüzü ile tüm varlıklarının performansını kolayca görebilmeleri ve bilinçli bir şekilde yönetebilmeleri için ayrıntılı bir görünüme ulaşabiliyorlar.

Kolay Coin Takas İşlemleri: Yeni Coin Takas özelliği ile birlikte her seferinde coin alıp satmaya gerek kalmadan farklı kripto birimleri arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor.r

Hızlı üyelik ve satın alma işlemleri: Kullanıcılar çok hızlı bir şekilde üyelik bilgilerini girip, hesaplarına para yatırarak kripto alıp-satmaya başlayabiliyorlar.

Kesintisiz Kullanıcı Desteği: Rain’in etkin kullanıcı hizmetleri desteği ile; tüm kullanıcılara web sitesi üzerinden 7/24 canlı destek veriliyor.

Yeni coinler: Rain platformunda yer alan Bitcoin ve Ethereum, XRP, LTC, Mana, Shiba, Matic gibi onlarca farklı coin ile basit ve güvenli bir şekilde alıp satma ve transfer işlemi gerçekleştirilebiliyor.


Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır, yeni versiyonun getirdiği özelliklerle şöyle aktarıyor: “Kripto platformların arayüzleri zaman zaman için kafa karıştırıcı olabiliyor. Rain olarak biz bu süreci basitleştirmeye çok önem veriyoruz. Yeni arayüzümüzle kripto işlemlerini kolaylaştırıyoruz ve sektörümüzdeki en hızlı onay süreçlerinden birini sunuyoruz. Bunu yaparken tüm güvenlik adımlarını ise eksiksiz kontrol ederek kullanıcıları sistemimize dahil ediyoruz. Kullanıcılar Rain’e üye olup, hesapları onaylandıktan sonra aynı gün işlem yapmaya başlayabiliyor.”


Rain ile bugüne dek global çapta 2 milyar doların üzerinde işlem yapıldı. Aktif kullanıcı sayısı ise 200 bini aştı. Dünyada 500, Türkiye’de ise 100’ün üzerinde çalışanı olan Rain, Türkiye operasyonlarını büyütmek ve ekibini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Kullanıcılarına güvenle kripto varlık alıp satabilecekleri ve saklayabilecekleri bir platform sağlayan Rain; uluslararası tecrübesi sayesinde, Türkiye’de kripto dünyasına adım atmak için hala bir işaret bekleyenlere güvenilir çözümler sunuyor. Kullanıcı güvenliğini ilk sırada tutan Rain’e, rainturk.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla üye olunabiliyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page