top of page
  • Haber Merkezi

PUBG MOBILE, İkonik Anime Serisi DRAGON BALL ile Ortaklığını Duyurdu

PUBG MOBILE, Dragon Ball Super: SUPER HERO'nun dünya çapında sinemalarda gösterime girmesini, sevilen anime serisiyle güçlerini birleştirerek kutladı.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünya çapında sinemalarda gösterime giren Dragon Ball Super: SUPER HERO için ikonik anime serisi DRAGON BALL (2) ile yepyeni bir işbirliğine gittiğini duyurdu.


Bu işbirliğiyle DRAGON BALL dünyası ve birden fazla neslin severek büyüdüğü karakterler, 2023’te PUBG MOBILE'ın uçsuz bucaksız savaş alanlarına gelecek. PUBG MOBILE daha önce NEON GENESIS EVANGELION, JUJUTSU KAISEN ve ARCANE gibi dünyaca ünlü diğer anime ve animasyon serileriyle de işbirliği yapmıştı.


PUBG MOBILE, bu yeni işbirliğiyle ilgili ayrıntılar açıklamaya devam edecek.


Dragon Ball Super: SUPER HERO konusu

Filmde bir zamanlarda Son Goku tarafından yok edilen Kırmızı Kurdele Ordusu’nun ruhunu devam ettiren kişiler, nihai Android'ler Gamma 1 ve Gamma 2'yi yaratıyor. Bu iki Android, kendilerine “Süper Kahramanlar” diyerek Piccolo ve Gohan'a saldırmaya başlıyor. Film, yeni Kırmızı Kurdele Ordusu'nun hedeflerini ve yeni Süper Kahramanlar’ın maceralarını konu alıyor.


Dragon Ball Super: SUPER HERO şu anda dünya genelinde birden fazla sinemada gösterimde.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni

2. DRAGON BALL Hakkında:

Dragon Ball fenomeni, 1984'te Japonya'nın Akira Toriyama'dan gelen tanınmış mangasının Shueisha “Weekly Shonen Jump” dergisinde ilk kez yayınlanmasıyla başladı ve 10 buçuk yıllık yayın süresi boyunca zirvede yer alan bir seri haline geldi. O zamandan beri, manganın popülaritesi, dünya çapında satılan 260 milyon kopya gibi şaşırtıcı bir rekorla artmaya devam etti. Ve Dragon Ball'un giderek artan popülaritesi manganın ötesine geçerek buna TV animasyonu, filmleri, oyunları ve mağazaları dahil oldu. Orijinal manganın piyasaya sürülmesinden 38 yıl sonra, Dragon Ball gelişmeye devam ediyor ve bu yeni büyük ölçekli filmden başlayarak yeni zirvelere ulaşacak.

0 yorum
bottom of page