top of page
  • Haber Merkezi

Paribu’da İşlem Gören Kripto Para Sayısı 60’a Ulaştı

Shiba Inu, Paribu’da


Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, Shiba Inu’yu marketine dahil ederek 60’ıncı kripto parasını listeledi. Fenerbahçe Token’ı listeleyerek 50 kripto paraya ulaşan ve listelemelerine devam eden Paribu, Shiba Inu’yu 60. kripto para olarak alım satım işlemlerine açtı.


Yaklaşık 5 milyon kullanıcısı bulunan ve günlük ortalama 600 milyon dolarlık işlem hacmiyle hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan Paribu, işlem gören kripto paralara yenilerini eklemeye devam ediyor. Paribu son olarak marketine Shiba Inu’yu dahil etti.

Bitcoin, Ethereum gibi en bilinen kripto paraların yanı sıra marketinde taraftar token’larına da yer veren Paribu’da Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Manchester City, Paris Saint-Germain, Juventus, Barcelona, Milan, Inter, Roma, Atletico Madrid kulüplerinin taraftar token’ları da işlem görüyor.


Kripto paraları listelerken temel ve teknik özelliklerini inceleyen, ayrıca kullanıcı taleplerini değerlendirerek geniş bir yelpazede işlem olanağı sunan Paribu, farklı kripto paraları listelemeye devam edecek.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page