top of page
  • Haber Merkezi

Oyuncuların Tercihi A Serisi

OPPO'nun A Serisi'nde yer alan A16 ve A55 modelleri mobil oyunlarda akıcılıktan ödün vermeyen üstün performansı, geniş ekranları ve güçlü bataryaları ile oyuncuların tercihi oluyor.

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO'nun A Serisi modelleri A16 ve A55 oyunsever kullanıcıların tercihi olarak öne çıkıyor. Mediatek Helio G35 işlemciye ve 4GB belleğe sahip olan OPPO A16 ve A55, mobil oyunlarda kesintisiz bir deneyim sağlıyor. OPPO A16 ve A55, 64GB depolamaya sahip olmalarıyla birlikte 256GB'a kadar SD kart desteği de sunuyor. 720×1600 ekran çözünürlüğüyle oyunlarda güzel bir ekran deneyimi sunan OPPO A16 ve A55, ColorOS 11.1 işletim sistemiyle birlikte geliyor.


A16 ile gözlerinizi koruyun

Türkiye'de üretilerek tüketicilerin beğenisine sunulan OPPO'nun A16 modeli, şık görünümde yüksek performans sunarken 5000mAh pili ile dikkatleri üzerine çekiyor. OPPO A16, uzun süreli kullanım için üretildiğinden 6,52 inç HD + Göz Koruyucu Ekran ile birlikte geliyor. Böylece, yüksek çözünürlüğü ve parlaklığı sayesinde üstün görseller sunan geniş ekranda, saatlerce oyun oynadıktan sonra bile gözleriniz yorulmuyor. OPPO A16, çeşitli güvenlik önlemiyle pilde yaşanabilecek sürprizlerin de önüne geçiyor. Bunlar arasında, kullanıcıların şarj güvenliğini korumak için aşırı şarj ve aşırı deşarj korumaları, kısa devre ve aşırı akım koruması ve şarj koruma tasarımları bulunuyor.


A55 ile hıza ayak uydurun

OPPO A55 modeli, 5000mAh pili ve 18W hızlı şarj özelliğiyle oyuncuların tercihi olmaya devam ediyor. 18W Hızlı Şarj özelliği, OPPO A55'in pili bitmeye yakınken, yalnızca 30 dakikada %33 oranında şarj edebilen hızlı şarj imkanı sunuyor. Oyunlarda sürükleyici bir kullanıcı deneyimi sunan OPPO A55, 6,51 inç büyüklüğünde delikli bir ekrana sahip. Yapay Zeka Akıllı Arka Aydınlatma, farklı aydınlatma ortamlarında parlaklık ayarlarını otomatik olarak ayarlarken oyun oynarken gözlerinizi yormayacak şekilde rahat bir kullanım sunuyor. Akıllı Sıcaklık Kontrolü ve Optimum Isı Yayımı özelliği ile oyun sırasında telefonun serin kalmasını sağlıyor. Dikkatinizi dağıtacak şeyleri engellemeyi tercih edenlerdenseniz, Oyun Odak Modu'na sahip olan OPPO A55 duyuruları ve gelen çağrıları filtreden geçirerek sizin tamamen oyuna odaklanmanızı kolaylaştırıyor.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page