top of page
  • Haber Merkezi

OMIX X5 Tasarımın Gücünü Performansla Zirveye Taşıyor

Akıllı cihaz üreten ve satan bir marka olmanın ötesine geçerek rekabetçi fiyatlarla teknolojiyi mümkün olduğunca daha fazla insanın hayatına entegre eden teknoloji markası OMIX, yeni akıllı telefonu X5 ile her zaman daha fazlasını isteyenlere sesleniyor. Cam arka yüzeyinin kalitesini şıklığıyla bütünleştiren X5, yolda bırakmayan bataryası, şık tasarımı ve çarpıcı renk gamıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Teknolojideki yıllara dayanan bilgi ve deneyimini ulaşılabilir fiyatlarıyla daha çok kullanıcıyla buluşturan OMIX, donanım ve yazılımdaki yenilikçi duruşunu yeni ürünleriyle genişletmeye devam ediyor. Markanın bu mottoyla pazara sunduğu en yeni akıllı telefon modeli olan X5, günün her anında teknolojinin akışına kapılmak isteyenler için sunduğu üstün özellikleriyle kusursuza yakın bir kullanıcı deneyimi vadediyor.


Tasarımın şıklığı güçlü detaylarında gizli

OMIX X5, güçlü performansının yanında minimalist fakat göz alıcı tasarımıyla da her yerde dikkat çekmeyi başarıyor. Cam arka yüzeyinin zarafetiyle şıklığını tamamlayan X5, ayrıntısından sızan ince detaylarıyla göz kamaştırıyor. Ürünün beyaz, mavi ve grafitten oluşan üç farklı renk seçeneği ve çok yakında satışa sunulacak purple ve gold renkleri ise farklı zevklere sahip kullanıcıları OMIX etrafında buluşturuyor. 6.56 inç HD+ ekranı sayesinde de en sevdiği diziyi, takipte olduğu paylaşımı ve heyecanı yüksek oyunu oynamak isteyen kullanıcısına her anında süper net ve akıcı konforu sağlıyor.


Göz alıcı kareler güçlü bir performansla daha özel

Kusursuz karelerle en büyüleyici deneyimi yaşatan X5’in marifeti ise 50MP + 2MP arka kamerası ve 1080p çekim yapabilen 8MP ön kamerasında saklı. En özel ve unutamayacağı anını en güzel haliyle hatırlamak isteyenler için tasarlanan X5’in kamerası, yüksek ve kaliteli çekim imkanı sağlıyor. Model performans ve kapasite yönünden satışa, dahili olmak üzere 4 GB RAM + 64 GB hafıza alanı, 4 GB RAM + 128 GB hafıza alanı ve 6 GB RAM + 128 GB hafıza alanı olarak 3 farklı versiyon ile sunuluyor. Ürünün dahili 4 GB RAM ve sanal OMIX 4 GB VRAM’inin gücünü birleştirdiği toplam 8 GB’lık performansı, daha stabil bir arayüz deneyimi ile oyun ve eğlenceyi kesintisiz kılıyor. Dahili 128 GB depolama alanının hafıza kartıyla 1 TB’a kadar yükseltilebilmesi ise daha özgür bir kullanım için kapı aralıyor.


Gizlilik ve kesintisiz kullanım için X5’in marifetleri çok özel

Parmak izi ve yüz tanıma özellikleriyle geliştirilen OMIX X5, iş ve özel yaşamında gizliliğine önem verenlere tam güvenlik sunuyor. 5000mAh bataryası ile gün içinde kesintisiz kullanıma imkan tanıyan ürün, acil durumlarda hayat kurtaran hızlı şarj desteği sayesinde de kullanıcı deneyimini üst noktaya taşıyor. Ultra güç tasarruf modu sayesinde de arka planda çalışan uygulamaları kısıtlaması, şarj ömrünü uzatıp OMIX keyfini daha sürdürülebilir kılıyor.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page