top of page
  • Haber Merkezi

Okula Dönüş Heyecanı İyilikle Buluşuyor

SosyalBen Store’un yeni eğitim dönemine özel hazırladığı “Okula Dönüş Kiti” ile çocuklara destek olabilirsinizTaşımalı eğitimin uygulandığı bölgelerde yaşamını sürdüren 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri amacıyla ulusal ve uluslararası düzeyde saha ve gönüllülük çalışmaları yürüten SosyalBen Vakfı’nın iktisadi işletmelerinden biri olan SosyalBen Store çocuklara umut oluyor.


Mottosu İyiliğe Açılan Mağaza olan SosyalBen Store’da satışa sunulan ürünler ile çocuklara yeni eğitim dönemine başlanırken destek olunması hedefleniyor.


Çocukların yeteneklerini keşfetme serüvenlerine katkı sağlamak isteyenler için SosyalBen Store’da satışa sunulan “Okula Dönüş Kiti” içinde telli defter, küçük not defteri, tohumlu kurşun kalem ve bez çanta gibi okul malzemeleri bulunuyor.


SosyalBen gönüllüleri tarafından tasarlanan ürünlerin satışlarından elde edilen gelir, vakıf tarafından gerçekleştirilen saha ve eğitim çalışmalarında kullanılarak binlerce çocuğa ışık oluyor.


Yeni okul döneminde bir çocuğu sevindirirken bir başkasına da umut olmak isteyen destekçiler aşağıdaki link aracılığıyla Okula Dönüş Kitine ulaşabilirler.
Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comentarios


bottom of page