top of page
  • Haber Merkezi

Okula Dönüş Günlerinde Zubizu’dan Çok Özel Ayrıcalıklar

Uzun bir pandemi arasından sonra nihayet okul hazırlıkları başladı. Öğrencilerin okul için gün saydığı ailelerin eksiklerini tamamlamaya çalıştığı günlerde ZUBİZU, üyelerine okul alışverişlerinde de çok özel ayrıcalıklar sunuyor. Onlarca markadan okul alışverişlerinde çok özel indirimler ZUBİZU’da.


Okulların açılmasına günler kala ZUBİZU, yüzlerce üye markası ile birlikte sunduğu ayrıcalık ve indirimlerle okul alışverişlerini hem kolaylaştırıyor hem de ailelerin bütçesine katkı sağlıyor. ZUBİZU uygulaması üzerinden bir öğrencinin ihtiyacı olan hemen her şeyi tanınmış ve sevilen markalardan özel avantajlarla satın almak mümkün.


Okula dönüş kampanyasına katılan markalar uzun pandemi arası sonrası ZUBİZU’nun 4 milyona yakın üyesine, yepyeni seçenekler ve kampanyalar sunuyor. Deri çantadan akıllı telefona, valizlerden elektronik eşyaya, çalışma sandalyesinden kırtasiye malzemelerine pek çok ürün ZUBİZU ayrıcalığıyla satışta.


Tanınmış Markalardan Çok Özel Ayrıcalıklar

ZUBİZU’da hemen her kategoride yüzlerce marka çok özel ayrıcalıklar sunuyor. Bunlar içerisinden özellikle okula dönüş dönemine özel kampanya ve indirimleri ile dikkat çeken markalar da var. Örneğin Desa, ZUBİZU üyelerine ayakkabı ve çantada yüzde 70’e varan indirim ayrıcalıkları sunuyor. Çanta ve aksesuarlarıyla dikkat çeken TUMİ indirimsiz ürünlerde yüzde 20 özel indirim sağlarken, Samsonite da yeni okul serisi ve diğer ürünleriyle kampanyaya katılan markalar arasında. Teknosa her türlü alışverişte 3 bin lira üzerine 200 lira indirim uyguluyor. Sağlık ve bakım, kırtasiye ve kozmetik gibi kategorilerde ürünleri bulunan Miniso 120 TL üzeri alışverişlerde 25 lira indirim sağlarken, kırtasiyeden temizlik ve gıda ürününe binlerce ürünün bulunduğu Avansas.com’da da 250 TL üzerindeki alışverişlerde 40 TL özel ZUBİZU indirimi var. KVK online alışverişlerde ZUBİZU üyelerine yüzde 25 indirim sağlıyor. Öte yandan Gürgençler’de de yeni Iphone alanlara 550 TL’den başlayan tutarlarda geri alım desteği sunuyor.


Okula dönüş kampanyasında sunulan ayrıcalıklar birbirinden cazip ve bir o kadar da fazla… ZUBİZU üyelerine özel indirimlerden yararlanmak için tek yapmak gereken ZUBİZU’nun mobil uygulamasını indirmek. Kampanyalarla ilgili detaylı bilgiler ve çok daha fazlası ZUBİZU mobil uygulamasında…


Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comentários


bottom of page