top of page
  • Haber Merkezi

Netflix, Heyecanla Beklenen Stranger Things 4 Birinci Bölümün İlk Sekiz Dakikasını Yayınladı

Stranger Things, önceki sezonlardan beş saat daha uzun yeni sezonuyla geri dönüyor. Yedi bölümden oluşan Stranger Things 4 - 1. Kısım, 27 Mayıs'ta Netflix ekranlarındaki yerini alıyor.

8. ve 9. bölümlerin yer aldığı Stranger Things 4 - 2. Kısım, 1 Temmuz'da yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyor.

Stranger Things 4 Hakkında

Hawkins'e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı'ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya'nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.


2016'da yayına girmesinden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Stranger Things 65'i aşkın ödül kazandı ve 175 ödüle aday gösterildi. Bu ödüller arasında Emmy ödülleri, Altın Küre ödülleri, Grammy'ler, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Yılın Dizisi ödülü, People’s Choice Ödülleri, MTV Film ve Televizyon Ödülü, Teen Choice Ödülleri ve diğer pek çok ödül bulunuyor. En İyi Drama Dizisi dalında üç kez Emmy'ye aday gösterilen Stranger Things, Netflix'in en çok izlenen yapımlarından biri. 582 milyon saat izlenen 3. sezon, Netflix Top 10 listesinde En Popüler 2. İngilizce dizi oldu. Stranger Things'in yaratıcılığını Duffer Kardeşler, yapımını ise Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment üstlendi. Dizide baş yapımcı olarak hizmet veren Duffer Kardeşler'e 21 Laps Entertainment'tan Shawn Levy ve Dan Cohen ile Iain Paterson ve Curtis Gwinn eşlik ediyor.


Yönetmenler: Duffer Kardeşler (1., 2., 7., 8. ve 9. bölümler),

Shawn Levy (3. ve 4. Bölümler),

Nimród Antal (5. ve 6. Bölümler)


Baş Yapımcılar: Duffer Kardeşler, 21 Laps Entertainment'tan Shawn Levy ile Dan Cohen, Iain Paterson ve Curtis Gwinn


Oyuncu Kadrosu: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Millie Bobby Brown (Eleven), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Sadie Sink (Max Mayfield), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Joe Keery (Steve Harrington), Maya Hawke (Robin Buckley), Priah Ferguson (Erica Sinclair), Brett Gelman (Murray), Cara Buono (Karen Wheeler) ve Matthew Modine (Dr. Brenner)


Oyuncu Kadrosuna Katılan Yeni İsimler: Jamie Campbell Bower (Peter Ballard), Joseph Quinn (Eddie Munson), Eduardo Franco (Argyle), Sherman Augustus (Lt. Colonel Sullivan), Mason Dye (Jason Carver), Nikola Djuricko (Yuri), Tom Wlaschiha (Dmitri), Myles Truitt (Patrick), Regina Ting Chen (Ms. Kelly), Grace Van Dien (Chrissy), Logan Riley Bruner (Fred Benson), Logan Allen (Jake), Elodie Grace Orkin (Angela), John Reynolds (Officer Callahan), Rob Morgan (Chief Powell), Amybeth McNulty (Vickie) ve Robert Englund (Victor Creel)


Yayın Tarihi: 1. Kısım - 27 Mayıs (ilk 7 bölüm), 2. Kısım - 1 Temmuz (8. ve 9. bölüm)

Bölümler: 9 bölümKaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page