top of page
  • Haber Merkezi

Midas, Vakıfbank Ve Fibabanka İle Anlaşmalı Banka Sayısını 10’a Yükseltti

Yeni nesil yatırım uygulaması Midas, anlaşmalı bankaları arasına Vakıfbank ve Fibabank’ı da ekledi. Anlaşmalı bankalarda hesapları bulunan Midas kullanıcıları para transferlerini Swift ücreti ödemeden gerçekleştirebiliyor.

SPK lisansıyla Amerikan Borsalarına kolay yatırım imkanı sunan Midas, anlaşmalı banka sayısını artırmaya devam ediyor. Midas son olarak Vakıfbank ve Fibabanka’nın da katılımıyla anlaşmalı banka sayısını 10'a yükseltti. Midas kullanıcıları anlaşmalı bankalardan yapacağı para transfer işlemlerini SWIFT ücreti ödemeden gerçekleştirebiliyor. Anlaşmalı bankalarda dolar hesabı olan kullanıcılar para transferi yaparak Amerikan Borsalarında işlem gören şirketlerin hisselerine kolay, hızlı ve güvenilir şekilde yatırım yapabiliyor.


Analist tahminlerine göre yatırım imkanı

Midas uygulamasına yeni eklenen özellikler ile kullanıcılar yakın zamanda takip ettikleri hisseleri gruplandırabildikleri birden fazla takip listesi özelliği ile tanıştı. Midas kullanıcıları artık takip ettikleri hisse senetlerini sektörlere ya da kendi belirledikleri özelliklere göre isimlendirdikleri listeler ile takip ediyor, listelerindeki hisselerdeki günlük hareketlerle ilgili bildirim alabiliyor.


Uygulamanın yeni sürümü ile bir kullanıcılar ile buluşan bir diğer özellik ile de kullanıcılar satın alacakları hisse senetleri ile ilgili analistlerin tahminlerini görerek yatırım kararı almalarını kolaylaştırıyor. Böylece kullanıcılar ilgilendikleri hisse ile ilgili analistlerin öngörülerini ve hedeflerini inceleme şansını yakalıyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page