top of page
  • Haber Merkezi

MediaMarkt’ın yeni mağazası Forum Trabzon AVM’de açıldı

Avrupa’nın ünlü elektronik perakendecisi MediaMarkt Trabzon Cevahir AVM’deki mağazasını kapatmasının ardından yeni mağazasını “Look & Feel” konseptiyle yenileyerek Forum Trabzon AVM’de açtı. Mağaza açılışına özel çeşitli ürünler kampanya kapsamında 6-7 Haziran arasında tüketiciyle buluşacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, Trabzon Cevahir AVM’deki mağazasını kapatıp, “Look & Feel” konseptiyle yenileyerek Forum Trabzon AVM’ye taşıyıp hizmete açtı. Satış alanı 1488 metrekare olan yeni mağazada 14’ü kadın, 19’u erkek çalışan olmak üzere toplam 33 kişi istihdam edilecek. MediaMarkt Türkiye CEO’su Hulusi Acar, açılışta yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “MediaMarkt Türkiye olarak 2023 yılında MediaMarkt Saturn Grubunun Almanya’dan sonra en büyük mağaza satış hacmine sahip ülkesi olduk. Yeni mağazalar açmaya ve istihdam yaratmaya devam ediyoruz; çünkü Türkiye’de kazandığımızı yine Türkiye’ye yatırıyoruz. 2023 yılında %13’lük bir artışla istihdam ettiğimiz kişi sayısı 3 bin 648 olmuştu. 2024 yılı başından itibaren bugüne kadar ise istihdamı %4 artırdık ve sene sonuna kadar yine %10 artışla çalışan sayımızı 4 bine çıkarmayı planlıyoruz.”

 

2 gün boyunca açılışa özel kampanya

Mağazayı 6-7 Haziran tarihlerinde ziyaret edecek tüketiciler, açılışa özel kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyada, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, ev aletlerinden akıllı saatlere birçok ürün ziyaretçilerle buluşacak.

 

Trabzon Forum AVM’de geçerli açılışa özel kampanya kapsamında;

·         Apple Watch SE 2023 akıllı saat, 8.461 TL’den,

·         Lenovo IP1 Dizüstü Bilgisayar 12.961 TL’den

·         Apple AirPods 2. Nesil kablosuz kulak içi kulaklık 3.661 TL’den,

·         Samsung Galaxy S23 FE akıllı telefon 21.361 TL’den

·         DeLonghi Magnifica EVO tam otomatik kahve makinesi 16.961 TL’den

·         Apple iPad 10. Nesil 64 GB Tablet 13.961 TL’den satışa sunulacak.

 

Bununla birlikte kampanya kapsamında MediaMarkt Club üyelerine özel beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde kasada geçerli %10 indirim de ziyaretçileri bekliyor.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page