top of page
  • Haber Merkezi

Lacivert İş İnsanları Derneği, Faaliyetlerine Başladı

19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamaları, bu yıl farklı faaliyetlerle taçlandırıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kongre üyeleri, kulübün değerlerini, ruhunu ve kültürünü gelecek nesillere miras bırakmak için Lacivert İş İnsanları Derneği’ni kurduklarını duyurdu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kongre üyeleri, 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’ne özel kutlamaları bu yıl farklı faaliyetlere imza atarak taçlandırdı. Üyeler, kulübün değerlerini ve kültürünü gelecek nesillere miras bırakmak için Lacivert İş İnsanları Derneği’ni kurduklarını duyurdu. Derneğin yönetim kurulu, Fenerbahçe ruhunu çocuklara aktarmayı ve kulübün gelişimine katkıda bulunmayı misyon edindiklerini açıkladı.


“Tribün taraftarı gibi skor odaklı düşünmüyoruz”

Lacivert İş İnsanları Derneği Başkanı Tanku Bulduk konuya dair, “Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir bir üyesi olarak, kuruluşumuzu bu değerli günde duyurmak istedik. Biz, aslında bir tribün taraftarı gibi yalnızca skor ya da başarı odaklı düşünemeyeceğimize karar veren bir arkadaş grubuyuz. Bu yüzden benimsediğimiz bu değerleri, gelecek nesillere aktarmak için sorumluluk üstlenerek çalışmaya karar verdik. Kulübümüzün yıkılmaz mirasını çocuklarımıza aktarmak için yola çıktık ve bu serüvende Fenerbahçe’ye fayda getireceğini inandığımız her bir durum ya da olayın yanında olacağımızı kamuoyu ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz” dedi.


“Fenerbahçe ruhunu çocuklarımıza aktararak yaşatacağız”

Geriye dönük hareket etmenin, ilerlemenin önünde bir engel olduğuna inandıklarını belirten Lacivert İş İnsanları Derneği Başkanı Tanku Bulduk, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Dernek olarak tek amacımız, Fenerbahçe ruhunu çocuklarımıza aktararak yaşatmak. Biz, kulübün gerek geçmiş gerekse şu an ya da gelecekteki yönetimlerinin Fenerbahçe için iyi niyetli bir şekilde her türlü fedakarlığı yaptıklarının ve yapacaklarının farkındayız. Bu durumun aslında çok meşakkatli bir iş olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden geçmişte veya bugün Fenerbahçe’yi yöneten, kulübe yön veren tüm özel insanlara şükranlarımızı sunuyoruz. Fenerbahçe ruhunu yaşayan ve yaşatan herkesin Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlu olsun.”Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page