top of page
  • Haber Merkezi

Kendi Küçük, Marifeti Büyük OTG Adaptörler

Tabletler ve akıllı telefonları ana makineye dönüştüren OTG adaptörler; küçük ve taşınabilir boyutlarından beklenmeyecek işlevleriyle, teknoloji kullanıcılarının en büyük ihtiyaçlarından olan hız, taşınabilirlik ve pratik kullanımı aynı anda sunuyor. Mcdodo Dönüştürücü Ailesi, Android ve iOS cihazlar için telefonla adaptör, bilgisayar ve flash bellek arasına girerek taşınabilir ürünleri bilgisayara dönüştürüyor…Dünyanın lider mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, dünyanın en hızlı ve pratik şarj ve data aktarım cihazlarını üretmeye devam ediyor. Hızlı şarjda tüm dengeleri değiştiren GaN teknolojili adaptörlerden sonra Mcdodo; şimdi de OTG adaptörlerle küçük ebatta büyük işlevler sunuyor. Tabletler veya akıllı telefonların bir USB flash sürücü, fare veya diğer USB aygıtlarına izin verecek şekilde bir ana makine olarak kullanılmasına izin veren OTG adaptörler, teknolojik cihazlarının birbirine pratik bağlanmasını sağlıyor ve hızlı data aktarımını üst seviyeye taşıyor.


Tabletinizi bilgisayara dönüştürün

1GB dosyayı 3 dakikada transfer eden OTG adaptörler, hem Android hem de iOS cihazlarda farklı başlıklarla çalışıyor ve aynı hızlı sonucu veriyor. Telefon ve tabletinizi farklı arayüzlerle genişleterek, bilgisayar ve daha büyük ekranlara hızla bağlayan Mcdodo Dönüştürücü Ailesi’ndeki adaptörler, şaşırtıcı derecede küçük boyutlarıyla, kolay taşıma ve kullanım imkanı da sunuyor


Telefonda hafıza problemine son!

Telefonla adaptör, bilgisayar ve flash bellek arasına girerek hızla çoklayan, tabletleri bilgisayara dönüştüren, tableti klavye ve mouse’a kolayca bağlayan OTG adaptör, yetersiz hafıza problemine de pratik çözüm sunuyor.


Tüm Android cihazlarla araya girdiği cihaz arasında sorunsuz bağlantı ve aktarım sağlayan Mcdodo OTG adaptör; lightning uçlu iPhone uyumlu modellerinde, Apple ürünleriyle sorunsuz çalışan sayılı cihazdan biri olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.


Türkiye’de Metro İletişim Aksesuarları güvencesiyle sunulan Mcdodo, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor. Mcdodo ürünleri www.mcdodo.com.tr’nin yanı sıra; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden tüketicilerle buluşuyor.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum
bottom of page