top of page
  • Haber Merkezi

JBL Quantum Stream İle Oyuncu Ve Yayıncıların Ses Kalitesini Mükemmelleştiriyor

Özel tasarım ve fark yaratan ürünleri ile benzersiz oyun deneyimi yaşatan JBL, Quantum serisi ürün gamını piyasaya sunduğu yeni profesyonel mikrofonu ile genişletti. Ses teknolojisi alanında uzmanlığını kanıtlayan JBL, oyunculara hitap eden yeni ürünü Quantum Stream’i satışa sundu.

JBL, oyuncu ve yayıncılar için ürettiği mikrofonu Quantum Stream’i Türkiye’de satışa sundu. Seçilebilir iki ses alma özelliği sayesinde JBL Quantum Stream ister konuşmacının sesini, ister odadaki herkesin sesini alabiliyor, sesler arasında kolayca geçiş yapabiliyor.

Sesi en net ve yüksek şekilde yakalamayı sağlayan çift kapesitif özelliği bulunan mikrofon, seçilebilir iki ses alma seçeneği ile kullanıcılarına seçim hakkı sunuyor. Kullanıcılar karşı tarafa iletilmek istenilen ses için arka plan gürültüsünü iptal edebiliyor ya da çok katılımcılı yayınlar için çoklu sesi de tercih edebiliyor.


JBL Quantum Stream üç ayar seçeneği ve ters çevrilebilir özelliği ile 360 derece hareket ettirilebilirken, tercihe göre tripoda bağlanabiliyor. Quantum Stream, alüminyum ayakları ve birinci sınıf metal tasarımı ile hem şıklığı hem de sağlamlığı vurguluyor.


JBL Quantum Stream mikrofon, ses ve RGB aydınlatma efektlerinin tam olarak özelleştirilmesi için JBL QuantumENGINE™ PC yazılımıyla uyumlu olarak çalışıyor. Bu sayede deneyiminizini oyunun ötesine taşıyarak mikrofon sesini açma/kapatma, polar desen seçimi, göstergedeki RGB rengi gibi özellikler kolaylıkla ayarlanabiliyor.


JBL Quantum ailesinin yeni üyesi olan Quantum Stream, önde gelen teknoloji mağazaları ve online satış noktalarından temin edilebiliyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page