top of page
  • Haber Merkezi

Infinix’in Yeni Marka Yüzü Ece Seçkin Oldu

Infinix’in yeni marka yüzü ünlü sanatçı Ece Seçkin oldu. Bir yandan Türkiye’deki ürün gamını genişleten, bir yandan da ülkedeki espor ekosistemine katkı sunmayı hedefleyen Infinix, bu kapsamda Türkiye’de tanıttığı yeni modeli NOTE 30’un enerjisini de başarılı sanatçı Ece Seçkin ile birleştirdi. Seçkin, NOTE 30 deneyimini anlattığı reklam filmi için kamera karşısına da geçti.

Küresel mobil teknoloji markası Infinix Türkiye’deki yatırımlarını sürdürüyor. Bir yandan Türkiye’deki fabrikasında üretim gerçekleştiren bir yandan da yeni modellerini ülkemizdeki tüketicilerle buluşturan marka, son olarak da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bölgesel lansmanla NOTE 30 modelini Türkiye’de duyurdu.


Lansmanda başarılı sanatçı Ece Seçkin’in 3 aylık süre boyunca Infinix’in yeni marka yüzü olacağı da açıklanırken sanatçı, Infinix NOTE 30 için kamera karşısına da geçti. Hazırlanan filmde NOTE 30’un güçlü performans, hızlı ve Bypass şarj özelliklerinin yanı sıra hoparlör ve kamera kalitesine de vurgu yapan Ece Seçkin, en çok da telefonun oyun performansına değindi.


Film, Infinix Türkiye’nin resmi sosyal medya kanallarında yer alıyor.


PUBG MOBILE iş birliğinin ikinci yılında da Ece Seçkin ile yola devam edilecek

Infinix, NOTE 30 için gerçekleştirdiği çalışmanın yanı sıra Türkiye espor ekosisteminin en güçlü organizasyonlarından PUBG MOBILE Pro League (PMPL) Türkiye ve PMPL Avrupa Şampiyonası’nın ana sponsoru olduğunu ve bu proje kapsamında da sevilen sanatçı Ece Seçkin ile çalıştığını duyurdu.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Comments


bottom of page