top of page
  • Haber Merkezi

INBUSINESS ve Vodafone Business Bulut Bilişim Uygulamalarını Gündeme Taşıyor

Turkuvaz Medya Grubu’nun ‘Geleceği Oku, Bugünü Anla’ sloganıyla yayımlanan sektörün ezber bozan ekonomi dergisi INBUSINESS’in, Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketlerinden Vodafone Business işbirliğinde düzenlediği Future Of Technology webinar serisi devam ediyor.

Dünyada ve Türkiye’de yakın gelecekte ekonomik hayatı belirleyecek dijital değişimlerin ele alındığı webinar serisinde bugüne kadar, iş dünyasının teknolojideki son gelişmelerle dijital iş modellerine nasıl adapte olacağı, rekabetin yeni kurallarının nasıl belirleneceği, değişimle şirketleri bekleyen zorluk ve fırsatlar, bu alandaki politikalara yön veren liderler, trendleri belirleyen uzmanlar ve bizzat bu dönüşümü gerçekleştiren sahadaki isimlerle ele alındı.


Future of Technology webinar serisinin 4’üncüsü “Rekabette Dijital Hamle: Bulutta Uygulama Dönüşümü” başlığıyla 24 Ekim Pazartesi günü saat 10:30’da başlayacak. Yurt içinde ve yurt dışında rekabette avantaj sağlamak için Bulut Teknolojilerine geçiş yapmak isteyen şirketlerin hangi stratejileri izlemeleri gerektiği, Cloud Native uygulamaların avantajları ve dijital dönüşümde Bulut Teknolojilerinin sağlayacağı avantajların irdeleneceği webinar, INBUSINESS Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hülya Güler ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak.


T. C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır’ın konuşmacı olarak katılacağı webinar “Bulut Teknolojisine Geçiş: Cloud Native Uygulamalar” konulu panel ile devam edecek. Deloitte Dijital Türkiye Ortağı Özlem Yanmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek panelin katılımcıları ise; Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi Yöneticisi ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bilgin Metin, Amazon Web Services Türkiye Kurumsal Satış Direktörü Tarık


Ertuğrul, ATP Genel Müdür Yardımcısı İlyas Daşkaya ve Vodafone Business Teknolojik Çözümler Direktörü Burcu Altıntaş olacak.


24 Ekim Pazartesi saat 10:30-12:00 arası gerçekleşecek olan webinar www.inbusinessfutureoftechnology.com adresinden canlı olarak izlenebilecek.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

コメント


bottom of page