top of page
  • Haber Merkezi

Huawei On-line Mağaza’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları kapsamında Huawei altı farklı ürününde kampanya başlattı. Kadın kullanıcıların rağbet gösterdiği birçok ürün 1-14 Mart tarihleri arasında indirimli olarak sunuluyor.


Sevdikleriniz için mükemmel hediyeleri mükemmel fiyatlarla sunan Huawei, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için birçok ürün grubunda büyük indirim ve hediye fırsatları sağlıyor.


En yeni ve en iyisi

HUAWEI WATCH GT 3'ün yenilikçi tasarımı, doğanın güzelliğine ve en son teknolojilerin entegrasyonuna odaklanarak doğadan ilham alıyor. Minimalist kulplar, büyük lensler ve hafif tasarım, HUAWEI WATCH GT 3 42 mm 35 g ağırlığında ve toplam 10,2 mm kalınlığa sahip. HUAWEI WATCH GT 3 42mm, tipik kullanımda pili 7 güne kadar dayanıyor. Daha uzun pil ömrü, kullanıcıların tüm gün boyunca saatlerini takabilmelerini ve uyku sırasında bile sürekli kullanabilmelerini sağlıyor.

Yepyeni bir akıllı etkileşimli deneyim sunan HUAWEI WATCH GT 3, yüksek hassasiyetli parmak hareketi tanıma sunan dokunsal geri bildirimli döner bir taca sahip. Başlatıcının yeni satranç tahtası tasarımı, daha rahat bir şekilde çalışarak serbestçe hareket ettirilebilir ve yakınlaştırılabilir. Sürekli Açık Kadranlar (AOD'ler) günlük kullanım sırasında uyanık kalabilir ve özel saat yüzleri egzersiz verilerine ve uygulamalara yalnızca bileği kaldırarak kolayca erişilmesini sağlar.

HUAWEI WATCH GT 3'te ilk kez HarmonyOS 2.1 bulunuyor. Diğer HarmonyOS ürünleriyle birleşik bir tasarım düzenini koruyan saatler, kullanıcıların akıllı telefonların etkileşimli özelliklerini deneyimlemelerine olanak tanıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Elegant 42mm Altın rengi ile birlikte FreeBuds 4i satın alan kullanıcılar, anında yüzde 10 ek sepet indirimi ile 5.597 TL yerine 4.228 TL'ye bu muhteşem ürün paketini alabiliyorlar. Ayrıca açık mavi renkli yedek saat kayışı da ücretsiz olarak HUAWEI tarafından hediye ediliyor.


Hafif ve etkili

HUAWEI Band 6, HUAWEI’in yüzde 64 ekran-gövde oranına sahip 1,47 inç AMOLED FullView Ekran içeren ilk akıllı bilekliği. HUAWEI Band 6, HUAWEI giyilebilir cihazlarının en önemli özelliklerinden olan 2 haftaya varan pil süresini de bünyesinde barındırıyor.

Akıllı bileklik kullanıcıları için üstün konfor ve doğru sağlık izleme çok önemli. HUAWEI Band 6, tasarım, malzeme ve çeşitli algılama teknolojilerinde son derece yüksek gereksinimleri benimsiyor. Yalnızca 18g ağırlığındaki akıllı bileklik tüm gün sağlık takibi deneyimi sunuyor. HUAWEI Band 6, tüm gün SpO2 izleme haricinde kullanıcılara kalp atış hızı, uyku, stres ve adet döngüsü izleme gibi eksiksiz sağlık izleme özellikleri de sunuyor. HUAWEI Band 6, kullanıcıların bilimsel olarak egzersiz yapmasına yardımcı olmak için profesyonel veri izleme ve analiz için 96 egzersiz modunu destekliyor.

Band 6 ve FreeBuds 4i birlikte alındığında ise sepette yüzde 15 indirim uygulanıyor. Her iki ürün birden 1.997 TL yerine 1.486 TL'ye satın alabiliyor ve yanında Band 6 kayış da hediye ediliyor.


En sıradışı kulaklık

HUAWEI FreeBuds Lipstick, HUAWEI'nin Paris Estetik Araştırma Merkezi'nde global lüks, moda, otomotiv, dijital ve marka stratejisi endüstrilerinden bir grup çok uluslu tasarımcının izlerini taşıyor. HUAWEI FreeBuds Lipstick, tasarım süreçlerinde asalet ve lüksü yorumlarken, muhteşem paslanmaz çelik gövde, yuvarlak kavisler ve ince çizgi işlemesiyle uyum ve zarafete saygı duruşunda bulunuyor.

HUAWEI FreeBuds Lipstick'in paslanmaz çelik şarj kutusu ayna kadar pürüzsüz bir yüzey elde etmek için cilalamanın yanı sıra 30 farklı işlem kullanılarak üretildi. Manyetik dizayna sahip şarj kutusu ayrıca aşınmaya da dayanıklı. HUAWEI FreeBuds Lipstick, gizemi temsil eden siyah, lüksü simgeleyen altın, tutku ve çekiciliği ifade eden kırmızı ile klasik ruj tasarımını kulaklıkta buluşturuyor.


HUAWEI FreeBuds Lipstick, Kadınlar Günü kampanyasına özel 2.499 TL yerine 2.299 TL fiyatıyla ve peşin fiyatına 4 taksit imkanıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor.


Küçük ve zarif

HUAWEI WATCH FIT mini'nin saat gövdesi ve kulpları titanyum alaşımı, paslanmaz çelik, seramik ve diğer malzemelerden daha hafif olan alüminyum alaşımı ile üretildi. Kayışı hariç 20 gram ağırlığındaki HUAWEI WATCH FIT mini ister deri kayış ister yumuşak, cilt dostu, anti-alerjik floroelastomer saat kayışı olsun, kire ve tere karşı dayanıklı. Saat gövdesinin yüzeyi, kayışın kenarı ve kullanıcılarla temas eden yüzeyler özenle işlendi. Zarif, kavisli tasarım, giyerken rahat bir dokunuş sağlıyor. Açık altın kare saat kasası, Buzlu Beyaz ve Kahve deri olmak üzere iki farklı renkte klasik saat kayışı ile eşleştirilerek kullanıcılara daha fazla seçim özgürlüğü sunuyor. Farklı renklerin kombinasyonu, her kullanıcı için çeşitli stil ihtiyaçlarını karşılıyor.

HUAWEI WATCH FIT mini, kullanıcıların iyi egzersiz alışkanlıkları geliştirmelerine yardımcı olmak için 96 kapsamlı egzersiz moduna ve egzersiz teşvik sistemine sahip. Otomatik antrenman algılama, doğru antrenman verileri izleme ve profesyonel antrenman rehberliği sayesinde kullanıcıların fitness seviyelerini daha iyi yönetmek için planlarını zamanında ayarlamalarına yardımcı oluyor.


HUAWEI WATCH FIT mini, kadınlar gününe özel olarak 1.499 yerine 1.099 TL fiyatı ve peşin fiyatına 4 taksit imkanıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. HUAWEI FreeBuds 4i de alan kullanıcılara ayrıca sepette toplam fiyat üzerinden yüzde 10 indirim daha uygulanıyor.


En yeni dizüstü bilgisayar

Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar deneyimi sunan MateBook D15 R5, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşuyor. Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook D15 R5, oyun ve multimedyadan okul ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

HUAWEI MateBook D15 R5, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor.


MateBook D15 R5, AF30 Bluetooth Mouse hediyesiyle 11,398 TL yerine 9,699 TL. HUAWEI Online Mağaza'yı ziyaret eden kullanıcılar ek olarak 600 TL kupon fırsatına da sahip olabiliyorlar.


En sevilen tablet

HUAWEI MatePad 11, yaratıcılığı ve üretkenlik kullanımını daha iyi desteklemek için akıllı telefonlardan PC'lere kadar tüm senaryolara uygun diğer cihazların yeteneklerini kullanmak üzere donatıldı.

Tablet, 120 Hz yenileme hızını destekleyerek olağanüstü akıcı görseller ve her zamankinden daha iyi bir tepkime hızı sunuyor. Ayrıca HUAWEI M-Pencil ile donatılan tablet, etkileyici 120 Hz tablet ekranıyla birlikte, 2 ms'ye kadar düşük bir giriş gecikmesiyle kalem hareketlerine son derece duyarlı olduğu için tüketicilere daha akıllı ve daha doğal etkileşimli el yazısı deneyimleri sunuyor.

Tüketiciler, yüksek kare hızlı videolar ve oyunlarda daha fazla ayrıntının keyfini çıkarabilir ve kendilerini akıcı grafiklere kaptırabilir. Örneğin, web sayfaları ve belgeler arasında gezinirken içerik hızlı bir şekilde yükleniyor. Etkileyici bir ekran yenileme hızıyla tablet, aynı zamanda son derece duyarlı bir el yazısı girişi sağlıyor. Kare hızı uyarlama teknolojisi ayrıca kullanıcılara daha uzun pil ömrü sağlamaya yardımcı oluyor.


MatePad 11, M-Pencil, Klavye ve AX3 Dual Core Router hediyesi ile birlikte 8.896 TL yerine 5699 TL fiyatla satışa sunuluyor.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Kommentare


bottom of page