top of page
  • Haber Merkezi

Garanti BBVA’nın Ana Sponsorluğunda Gilad Atzmon Quintet Uluslararası Caz Günü’nde Zorlu PSM’de

Sakin tınılarını Akdeniz’in sıcak ritimleriyle harmanlayan besteci ve caz sanatçısı Gilad Atzmon, Gilad Atzmon Quintet ile Garanti BBVA Uluslararası Caz Günü Konserleri kapsamında 30 Nisan akşamı Zorlu PSM touché’de dinleyicilerine unutulmaz bir konser hazırlıyor. 2017 yapımı “Finding Your Feet” filmindeki “Where Do You Go To My Lovely” şarkısıyla da dikkat çeken Gilad Atzmon’un büyüleyici melodileri eşliğinde gerçekleşecek konserini kaçırmayın.

Bop ve hard bop tınılarını etnik renkler ve özellikle Akdeniz müziği ile birleştirmesiyle ünlü uluslararası caz sanatçısı ve besteci Gilad Atzmon, Gilad Atzmon Quintet ile Garanti BBVA’nın ana sponsorluğunda 30 Nisan akşamı Zorlu PSM, touché’de dinleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. 2000 yılından beri Orient House Ensemble'ın da liderliğini üstlenip dünya çapında turneler gerçekleştiren ve bugüne kadar 19 solo albüm kaydeden Gilad Atzmon, Pink Floyd, Paul McCartney, Water Boys ve Robert Wyatt gibi dünya müziğinin en büyük isimleriyle kayıt yaptı ve performanslar sergiledi.


Spiel Acid Jazz Band’in de lideri olan ve 2017 yapımı “Finding Your Feet” filmindeki “Where Do You Go To My Lovely” şarkısıyla da dikkat çeken İngiliz caz saksofoncusu Gilad Atzmon’un, Ercüment Orkut (piyano), Sarp Maden (gitar), Alper Yılmaz (bas gitar) ve Volkan Öktem’den (davul) oluşan Gilad Atzmon Quintet’in Garanti BBVA ana sponsorluğunda Uluslararası Caz Günü kapsamında 30 Nisan Pazar akşamı saat 21.00’de Zorlu PSM touché’de gerçekleştireceği konserini kaçırmayın.


Gilad Atzmon Quintet 30 Nisan biletleri passo.com.tr’de satışta!


Kapı Açılış: 19.30

Gilad Atzmon Quintet: 21.00

Bilet Fiyatları: Genel Satış: ₺275,00


Gilad Atzmon Quintet konseri Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine %20 indirimli!


Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page