top of page
  • Haber Merkezi

EthereumPoW Birleşme Sonrası Planını Açıkladı

Bybit tarafından yayınlanan günlük değerlendirmede: "BTC yükselişi 22 bin dolar seviyesinin üzerinde somut destek bulması ile devam ediyor. Değerlendirme hazırlanırken piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan BTC, son 24 saatte %2,81'lik bir artış kaydettikten sonra 22,3 bin dolar civarındaki eski direncin ve 100 saatlik hareketli ortalamanın üzerinde el değiştiriyor.

Yukarı yönde seyreden, büyük bir direnç bölgesi 22.5 bin dolar seviyesinin yakınında oluşmuş durumda. BTC, artan bir hızda 23 bin dolar eşiğine doğru ücret alabilir. Alternatif olarak, aşağı yönlü düzeltmeler, 22 bin dolarlık desteğini test etmek için fiyatı düşürebilir. Teknik göstergelerin verdiği yükseliş sinyalleri, genellikle ayı döngüsünün geç aşamalarında meydana geliyor.


ETH, pazartesi günü birkaç büyük-orta altcoin ile birlikte hafifçe düştü. Gerilemeye rağmen, piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH, aynı dönemde marjinal bir kayıp kaydettikten sonra 1.700 dolarlık fiyatın oldukça üzerinde teklif vermeye devam ediyor. Bununla birlikte, bazı analistler, Birleşme yaklaştıkça bir “haberi sat” tepkisi öngörüyor ve ETH sahipleri arasındaki kar alma faaliyetlerinin BTC ve diğer L1 tokenlerine fayda sağlayabileceğini tahmin ediyor. Çoğu büyük altcoin, büyük ölçüde yeşil renkte seyrediyor ve SOL, benzer zaman diliminde çift haneli yüzde kazançlarda paketi yönetiyor.


Zorlu bir başlangıca rağmen, oldukça tartışılan ve Ethereum'un karlı madencilik mirasını korumayı amaçlayan EthereumPoW (ETHW) teklifinin arkasındaki ekip, nihayet çok beklenen Merge’den sonra ne olacağına dair bir plan açıkladı. Resmi EthereumPoW Twitter hesabı, “ETHW ana ağının Birleştirmeden sonraki 24 saat içinde gerçekleşeceğini” belirtti ve lansmandan bir saat önce açıklanacak nihai kod, ikili dosyalar ve düğüm bilgileri dahil olmak üzere ayrıntılı bilgi yayınladı. Resmi hesap ayrıca, geçişlerin başarılı olmasını sağlamak ve olası blok tekrarını önlemek için ana ağın Birleştirme bloğunun ötesinde 2.048 boş blok başlatacağını söylüyor." konularına yer veriliyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page