top of page
  • Haber Merkezi

Ekonsey.Com 17 Alanda 40 Doktor Ile Kişiye Özel Tavsiyeler Sunuyor

Kişiye özel sağlık durumundan yola çıkarak, hastalık özelliklerinin değerlendirilmesi ve sonrasında uygun tedavi alternatiflerinin incelenerek son kararın sunulması konusunda hem teknolojik hem de yenilikçi bir çözüm geliştiren eKonsey.com; 17 farklı branşta, alanında uzman 40 doktor ile kişiye özel tedavi tavsiyeleri sunuyor. eKonsey.com’a bugüne kadar en çok üroloji ve genel cerrahi alanında hasta başvurdu.


Prof. Dr. Tibet Erdoğru’nun kurucusu olduğu online medikal danışma platformu eKonsey.com; kişiye özel sağlık sorunlarına yönelik tavsiye niteliğinde kararlar veren yenilikçi bir çözüm sunuyor. Hastalık özelliklerini değerlendirerek uygun tedavi alternatiflerini tavsiye olarak sunan eKonsey.com, sağlık alanındaki bilgi ve deneyime sahip ekibiyle dinamik bir yaklaşım geliştiriyor. Gün geçtikçe büyümeye devam eden eKonsey.com, şu anda 17 branşta 40 uzman doktoruyla hastalara tedavi sunmaya devam ediyor.


Nükleer Tıp Bölümü’nden Üroloji’ye kadar geniş bir yelpazede tedavi imkanı

Ağrı (Algoloji), Dermatoloji, Gastroenteroloji, İç hastalıkları (Dahiliye), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Kilinik Tıbbi Genetik, Kulak Burun Boğaz, Medikal Onkoloji (Kemoterapi), Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Radyasyon Onkolojisi (Radyoterapi), Radyoloji (Girişimsel Radyoloji) ve Üroloji eKonsey.com’da tedavi sunan alanlar arasında bulunuyor.


En çok başvuru Üroloji ve Genel Cerahi alanında oldu

eKonsey.com kurucusuProf. Dr. Tibet Erdoğru, giderek artan uzman kadrosuyla birçok hastalığa tedavi sunduklarını söyledi. Bugüne kadar Nöroloji, Nükleer Tıp, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Üroloji ve Genel Cerrahi alanında başvuru yapıldığını belirten Prof. Dr. Erdoğru, “Şu ana kadar 220 hasta sistemimize kaydoldu. Süreçlerini takip ediyoruz. Üroloji ve Genel Cerrahi dışında en çok başvurulan diğer hastalıklar ise sırasıyla Nöroloji ve Medikal Onkoloji oldu. Bu platformu kurmadaki en büyük amacımız olan yurtdışı hastalarının sağlık danışmanlığına yardımcı olmaktır. Dünyanın her yerinden hastalara hem maddi, hem de zaman kaybı yaşatmadan en kısa zamanda alanında uzman doktorlarla buluşturup, tedavilerine yardımcı olabilmeyi amaç ediniyoruz. Özellikle uluslararası hastaların hastalık durumu ve tedavi planlarını üst düzey bir konsey ile on-line platformda görüşerek, güven içinde ülkemize gelmelerinin daha güvenli, daha etkin ve sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. Gün geçtikçe doktor sayımızı ve branşımızı arttıracağız. Danışanlarımızın sağlık sorunlarına onlara özel durumlarıyla değerlendirip, doğru kararları almaları konusunda bilgi ve tavsiye vermeye devam edeceğiz” dedi.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page