top of page
  • Haber Merkezi

E-Ticaret Konferansı 10 Bini AşKın Katılımcıyı 40’tan Fazla Yatırımcıyla Buluşturuyor

E-ticarette faaliyet gösteren birçok kişi potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, yeni pazarlara açılmak ve globalleşme odaklı vizyon kazanmak için düzenlenen etkinliklerde bir araya geliyor. Moderatörlüğünü Okan Bayülgen’in üstlendiği ve 28-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya E- ticaret Konferansı, 34 ülkeden 10 binden fazla katılımcıyı WOW Kongre Merkezi’nde buluşturuyor. 200’den fazla konuşmacının sahne alacağı konferansta, iş dünyasının liderleri e-ticaret hakkındaki bilgi ve deneyimlerini katılımcılara aktaracak

Konuşmacıların arasında İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya’nın da bulunduğu e-ticaret konferansına geri sayım başladı. E-ticaret Meclis Başkanı Ozan Acar, Türkiye Yazılım Meclis Başkanı Ertan Barut, Türk Havayolları Türkiye Kargo Satışları Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Türkiye Ticaret Bakanlığı E-İhracat, Dijital Pazarlama ve Yeni Nesil Teknolojiler Bölüm Başkanı Hasan Önal gibi isimleri yer alacağı etkinlikte, girişimci adaylarına eğitim serileriyle destek olan Tuğer Akkaya, e-ihracat ve e-ticaret alanındaki bilgi ve deneyimlerini aktaracak.


E-ticaret sektörü hızla büyürken, bu alanda faaliyet gösteren ve aday olan birçok kişi potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, işbirlikleri yaparak yeni pazarlara açılmak için etkinliklerde bir araya geliyor. Son olarak ülkemizin e-ihracat ekosistemindeki uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu WORLDDEF tarafından 28-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya E-ticaret Konferansı, iş dünyasının önemli oyuncularını İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde buluşturuyor. Moderatörlüğünü Okan Bayülgen’in üstlendiği konferansta sahneye çıkacak 200’den fazla konuşmacı, 34 ülkeden 10 bini aşkın katılımcıyla e-ihracat ve e-ticaret hakkındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.


"Dijital odaklı strateji oluşturmak için benzersiz bir deneyim sahası oluşturuyor”

Katılımcıların sektöre dair merak ettikleri tüm sorulara bütünsel bir çerçeveyle yanıt vermeyi amaçlayan Tuğer Akkaya, konuya dair şu bilgileri paylaştı: “E-ticaret, iş dünyasının liderleri için hızla yaygınlaşan bir faaliyet alanını ifade ederken, girişimcilere de kendi işinin patronu olma fırsatını veriyor. Fakat e-ticaret gibi büyük bir havuzda ayakta kalabilmek gittikçe zorlaşırken, iş hayatına online satış yaparak atılmak isteyen genç girişimciler daha çekingen davranıyor. Benim de konuşmacı olarak katılacağım Dünya E-Ticaret Konferansı gibi etkinlikler ise yalnızca yöneticiler değil, e-ticarete başlayacak girişimciler için de birçok sorunun cevabını bulmak ve dijital odaklı strateji oluşturmak için benzersiz bir deneyim sahası oluşturuyor.”


E-ticarette globalleşme odaklı vizyon kazanıyorlar

E-ticaret ve e-ihracat alanında kılavuz niteliğinde birçok içerik ve eğitim serisi hazırlayarak girişimcilerin bu alandaki tüm kaslarını geliştirmelerini sağladığı belirten İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya, girişimcilerin ürün veya hizmetlerini online platformlarda tanıtmaları ve satmaları için de dünya çapındaki e-ticaret sitelerine dair detayları birçok kanaldan yanıtladığını söyleyerek, “E-ticaret alanındaki 15 yıla dayanan bilgi ve deneyimimi Dünya E-Ticaret Konferansı aracılığıyla katılımcılarla paylaşabileceğim için mutluluk duyuyorum. Dijitalleşmenin etkisiyle hem tüketiciler hem de çalışanlar için hızla büyüyen bir sektör olan e-ticaret hakkında küresel bir vizyon kazanmak, içgörüler elde ederek yeni hedefler belirlemek isteyen herkesi etkinliğe davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni


0 yorum

Comments


bottom of page