top of page
  • Haber Merkezi

Call of Duty®: Mobile’ın, 9. Sezonu“Zombilerin Dönüşü”

Ölümsüzler ordusu geri döndü! Cadılar Bayramı’nı kutlayacak olan Call of Duty®: Mobile’ın yeni 9. sezonu “Zombilerin Dönüşü”; yaşayan ölülerin baskınına uğrayacak. Yeni sezon 12 Ocak’ta Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak.

Cadılar Bayramı’na özel birçok şeker ya da şaka içeriğiyle beraber özel temalı etkinlikler, yeni harita ve yeni içerikler yeni sezonda oyuna eklenecek. Oyuncular ayrıca Klasik Zombiler ya da Yaşayan Ölülerin Süper Saldırısı modlarında zombilerle karşılaşacak ve hünerlerini sergileyebilecekler. Yeni güncellemeyle birlikte Hacienda haritasının cadılar bayramı özel versiyonu, “Perili Yolculuk” isimli özel tematik etkinlikle birlikte Battle Royale ve Çok Oyunculu modlarda birçok özel içerik de oyuncuları bekliyor.


Yeni sezonla birlikte 50 kademeli yeni savaş bileti, Değerli Hazine özel içeriği, özel korsan temalı içerikler, Zero – Kara Yelkenler ve Kui Ji – Sapporo Gizliliği operatör görünümleri, yeni Krig 6 and C4 silahlarıyla birlikte özel silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, COD Puanları ve daha fazla içerikler oyuna eklenecek.


12 Ekim’de yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonu Zombilerin Dönüşühakkında ayrıntılı bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yeni sezona dair tanıtım fragmanını ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:Kaynaklar:

1. Basın Bülteni

2. Resmi web sitesini ziyaret için0 yorum
bottom of page