top of page
  • Haber Merkezi

Btcturk’ün Yeni Reklamında Ebrar Karakurt Kamera Karşısında

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4,8 milyon kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk’ün ‘Kolayca Bitcoin Al Sat’ reklam filmi serisinin 4.’sünde millî voleybolcu Ebrar Karakurt yer alıyor.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, yeni nesil finansal kuruluş olarak özellikle yeni neslin spor alanındaki başarılarına da katkı sağlama hedefiyle çalışmaya devam ediyor.


Bu doğrultuda; spor sponsorlukları kapsamında Kadın ve Erkek Millî Voleybol Takımlarının da sponsorluğunu üstlenen BtcTurk’ün, ‘Kolayca Bitcoin Al Sat’ konseptinin 4. reklam filminde millî voleybolcu Ebrar Karakurt rol aldı. Serinin bir önceki filmlerinde millî futbolcu Cengiz Ünder, Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda boksta 69 kilo finalinde altın madalya kazanan Busenaz Sürmeneli ve aerobik jimnastik dalında Dünya Şampiyonu olan Ayşe Begüm Onbaşı yer almıştı.


Nasıl 3 adımda kolayca Bitcoin alınabileceğinin anlatıldığı reklam filmi, Happy People Project imzası taşıyor. Filmin prodüksiyon şirketi Anima İstanbul, filmin yönetmeni de İrfan Yıldırım oldu. Post prodüksiyonu Anima İstanbul tarafından gerçekleştirilen filmin müziği ise Magicpost’a ait.

Künye:

Reklamveren: BtcTurk

Reklamveren Temsilcisi: Eda Elif Özbek, Nur Ergun, Atahan Gürel, Ertan Ece, Alma Badavi

Reklam Ajansı: Happy People Project

Ajans Kurucu Ortakları ve Başkanlar: Yaşar Akbaş, Orçun Onural

Kreatif Ekip: Eser Yazıcı, Atilla Karabay, Aytaç Ateş, Melih Oğuz, Mesut Yüksel, Emre Çakmak, Yasemin Köroğlu

Stratejik Planlama: Özgün Özkalay, Nilüfer Özlem Akbaş, Tolgacan Sezer

Müşteri İlişkileri: Pelin Börk, Kerem Yalçın, Berkan Yılmaz

Ajans Prodüktörü: Sevinç Öktem, Ali Çiçek

Prodüksiyon Şirketi: ANİMA İstanbul

Yönetmen: İrfan Yıldırım

Müzik: MagicPostKaynaklar:

1. Basın Bülteni


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page