top of page
  • Haber Merkezi

Blockchain Economy Istanbul’da Dev İsimler Konuşacak

İki yıllık Covid-19 pandemisinin arasının ardından Blockchain Economy Istanbul geri döndü. Sektörü İstanbul’da buluşturacak etkinlik 27-28 Temmuz’da İstanbul’un seçkin mekanlarından Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de Uzmancoin stratejik ortaklığında gerçekleşecek. Kucoin, Deepcoin, Xt.com, Merv Academy ve KRPT sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe blockchain dünyasının global isimleri katılım sağlayacak.

Zirvenin Türkiye’deki ikinci organizasyonu, pandemiden önceki son büyük blok zincir konferansıydı. 27-28 Temmuz’da düzenlenecek olan 4. konferans ise Avrupa ve Asya arasındaki köprüde kripto topluluğunu bir araya getirecek olan pandemi sonrası ilk büyük organizasyon olacak.


Blockchain dünyasının dev isimleri İstanbul’da buluşacak

The Blockchain Economy Istanbul Zirvesi konuşmacıları ise dünya ve Türkiye kripto topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden oluşuyor.

· Alex Bornyakov – Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanlığı Bakan Yardımcısı

· Michael Saylor – MicroStrategy CEO’su

· Carl Runefelt – Kripto para yatırımcısı, girişimci, Forbes 30 yaşaltı listesi üyesi, Twitter’da 1 milyondan fazla takipçi

· Emre Aydın – Türk pop şarkıcısı

· Engin Altan Düzyatan – Türk sinema sanatçısı

· Lou Yu – Kucoin Labs yönetim kurulu başkanı

· Eren Özkan – Mastercard Türkiye yönetim kurulu başkan yardımcısı

· Hamza Yardımcıoğlu – Televizyon programcısı ve yazar

· Russ Batyrshin – Deepcoin’de küresel iş geliştirme yöneticisi

· Burak Köse – Organizasyonun stratejik partneri Uzmancoin’in kurucu ortağı

· Johann Polecsak – QANplatform kurucu ortağı ve CTO’su


Etkinlik, panel konuşmaları, oturumlar, sohbet etkinlikleri, endüstri odaklı sunumlar, NFT Sanat Galerisi ve Kripto Kapalı Çarşı, katılımcıların, projelerin ve markaların ortaya çıkardığı değerleri anlamalarına, ilgili hizmetlerden nasıl yararlanacaklarını öğrenmelerine ve çeşitli iş bağlantıları ve ortaklıklar kurmalarına yardımcı olacak.


Yaklaşık 14 milyon kripto para yatırımcısının olduğu Türkiye’deki en büyük blok zinciri konferansı olacak olan zirvede Uzmancoin, KuCoin, Deepcoin, XT.com, Woo Network ve MoonGaming sponsor olarak zirveyi destekliyor.


Zirve hakkında ayrıntılı bilgi için Blockchain Economu Istanbul web sitesini ziyaret edebilir, BESIT2022 indirim koduyla %10 indirimli bilet satın alabilirsiniz.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page