top of page
  • Haber Merkezi

Bitget’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel Ödüller

Katılımcılar için 1 Milyon USDT’ye kadar ödül ve iPhone 13 Pro Max Lider global kripto borsası Bitget, Türkiye kullanıcılarına özel, muhteşem ödüllerle bir kampanya başlattığını duyurdu.

Kampanya süresi boyunca her yeni kullanıcı 20 USDT değerinde deneme fonu kazanacak! Üstelik yeni kullanıcılara özel 4.163$ Hoş Geldin Ödülü’nden de yine kullanıcılar faydalanacak! Yatırma ve vadeli işlemlere aktaran kullanıcılar ise 100 USDT daha kazanama şansı yakalayacak. Türkiye’ye özel olan ödüller ise bu miktarlarla da sınırlı değil. Bitget’in yükseltilmiş platform token’ı BGB de bu kampanyanın bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Kampanya süresince Bitget Vadeli İşlemler Platformunda işlem yapan kullanıcılar 300 BGB kazanacak. Bir tokendan daha fazlası olan BGB’ye sahip olan kullanıcılar ise ilerleyen dönemde yepyeni fırsatlara sahip olacak. Yeni kullanıcılarına 1 Milyon USDT ödül dağıtan Bitget, bununla beraber vadeli işlemler platformunda daha fazla işlem yapan bir kullanıcıya ise iPhone 13 Pro Max hediye edecek.


Kampanya hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, “Türkiye’ye özel kampanyamızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye, kripto dünyasında en hızlı büyüyen ülkelerden biri. Topluluğumuzu büyütmemizde de Türkiye’deki kullanıcılarımızın etkisi çok büyük, biz de Türkiye’deki kullanıcılarımızı çok önemsiyoruz. Türkiye'de ciddi bir büyüme potansiyeli görüyoruz ve ülkedeki artan talebi karşılamak için bölgedeki yerimizi daha da genişletmek istiyoruz. Bu girişimle Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Onlara daha fazla Bitget hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.”Kaynaklar:

1. Basın Bülteni

2. Bitget Hakkında: 2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50'den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20'den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021'de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget'in Haziran 2019'da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme göre türev işlemler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından global olarak ilk beşte yer alıyor. Bitget'in amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için deneyime yenilik getiren 20.000'den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3'ü aşan, CeFi ve DeFi'yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli ticaret çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021'de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus'un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major'ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye'nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022'nin başlarında duyuruldu.
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page