top of page
  • Haber Merkezi

Bitcoin Yükselişte, Devamı Var mı? Hangi Altcoinler Bu Hafta Radarımızda?

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü haftanın ilk gününde yaptığı değerlendirmede:


Bitcoin’de kritik tarihlere yaklaşırken tekrardan 40.000$’ın üzerine çıkması ile yeni yükselişlere de zemin hazırladı. Yeni haftaya 43.000$ seviyesinden başlayan Bitcoin’in geri planında çok güçlü zincir verileri şimdilik bulunmuyor. Fakat 32.000 seviyesinin haftalıkta kanala işaret etmesi ile bu bölgenin dip olduğunu ve tahminlerimizin de ilk etapta 45.000$ seviyesi olduğunu geçen hafta belirtmiştik.


10 Şubat tarihinde Senato’da madenciler ve 15 Şubat’ta da stablecoinler hakkında görüşmeler yapılacak. Bu kritik görüşmeler öncesinde yatırımcıların portföylerinin bir kısmı stablecoinde dururken yine de kripto paralara yönelik iştah ve hassasiyetin arttığını söyleyebiliriz. Fakat sürekli ve uzun vadeli trend onayını şu anda alamıyoruz.


Stablecoinlerin BTC’ye dönüş hızı çok yavaş, irili ufaklı BTC cüzdanlarında yoğun alım şimdilik yok ve borsalardan da anlamlı bir çıkış görülmedi. Bu nedenle ABD etabını atlatana kadar daha kısa vadeli hedefler söz konusu olabilir. 45.000$ ve 48.900$ radarımızda olurken, bu hafta takipteki altcoinlerimiz; Bitcoin(BTC), Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), Hedera (HBAR) ve Basic Attention Token(BAT) olacak.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page