top of page
  • Haber Merkezi

Bitci, Global Ödeme Sistemi Devi Paymount EU İş Birliğini Duyurdu

Yerli kripto para borsası Bitci, dünyadaki en büyük ödeme sistemi şirketlerinden biri olan Paymount EU ile anlaştığını duyurdu. Bitci’ye global pazara açılmak için yatırım ve stratejik ortaklık sağlayacak olan Paymount EU, İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteriyor.

Türk kripto para borsası Bitci, yeni global iş birliğini açıkladı. Paymount EU ile gerçekleşen iş birliği Bitci’ye yapılacak yatırımları ve stratejik ortaklığı kapsıyor.


Dünyanın en büyük ödeme sistemi şirketleri arasında yer alan Paymount EU ile imzalanan anlaşmanın detaylarını Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün duyurdu.


İlk plan yatırım ve stratejik ortaklık

Paymount EU anlaşmasıyla ilgili Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Bir süredir üzerine çalıştığımız bir projeyi sonuçlandırdık. Bitci Borsası olarak Ingiltere ve dünyanın en büyük ödeme sistemi sağlayıcılarından biri olan Paymount EU ile yatırım ve global pazarda büyümek için stratejik ortaklık konularında ön anlaşmaya vardık. Dünyanın en büyük borsaları ile iş ortaklığı yapan Paymount'tan alacağımız yatırım ve stratejik ortaklık anlaşmamız Bitci'nin lokal ve global yolunda çok büyük bir destek olacaktır.” dedi.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page