top of page
  • Yazarın fotoğrafıYazar

Bilişim Güvenliğinde Yeni Bir Alternatif: LogTurk

Güncelleme tarihi: 16 Haz 2021

5651 Sayılı kanun ile konuklarına internet hizmeti sunan işletmelerin ilgili kanun gereği kullanıcı bilgilerini ve kayıtlarını belirli bir süre ile saklamakla yükümlüler. Bu ihtiyaca yönelik ülkemiz mühendislerince hazırlanan çözüm olan LogTurk artık pazardaki yerini aldı.Firma kurucularından Tümer Doğrusoy ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede "20 yıllık sektör tecrübemizi bu üründe kullanıcıların hizmetine sunduk." dedi.


"Ülkemizin 2020 nin başından bu yana uğraşmakta olduğu pandemiye bağlı sıkıntılar herkesçe malum. Bu süreçte özellikle cafe, restaurant gibi küçük işletmeler çok yara aldılar. Yarı ve tam ölçekli açılmaların başlamasıyla beraber yeniden faaliyetlerine dönecek olan bu tip işletmelerin içinde bulundukları zor koşulları biliyoruz. Bizim de yerli bilişimiciler olarak kendilerine katkı sunabileceğimizi düşündüğümüz bu ürünümüz ile pazarda ekonomik bir alternatif sağlamak istiyoruz."
Kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz bu ürün hem işletmelerimizin tasarruf etmesini sağlayacak hem de ürünümüz %100 yerli olduğu için ülke dışına kaynak çıkışının önlenmesi sağlanacaktır.


Ürün hakkında bilgi ve talepler için firmanın web sitesine linkten ulaşılabilir.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page