top of page
  • Haber Merkezi

Arena Of Valor Ve Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Yeni Birliktelik ile Güçlerini Birleştiriyor

Popüler MOBA oyunu, Mayıs ayında ünlü anime ile iş birliği yapıyor. TiMi Studio Group tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından yayınlanan 5v5 Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) türünün başarılı oyunu Arena of Valor: Yeni Çağ (AoV), 5v5 Fest kutlamaları çerçevesinde Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ile oyuna yeni kostümler, oyun içi aktiviteler, oyun içi eşyalar ve ödüllerin eklenmesini sağlayacak bir birliktelik yaptığını duyurdu.

6 Mayıs tarihinden itibaren oyuncular, Nezuko kostümünü Keera karakteriyle birlikte oynamaya başlarken, ilerleyen tarihte Yan karakteri için de Tanjiro kostümü gelecek. Kostümler, karakterlerin klasik güçlerini ve yeteneklerini AoV’de gösterebilmesi için Tanjiro ve Nezuko’nun köklerine sadık kalınarak hazırlandı.


Oyuncular, heyecan verici ödülleri kazanma şansı için sınırlı süreli özel etkinliklere katılabilecekler. Oyun içi çeşitli aktiviteleri tamamlayan oyuncular, üzerindeki sayı kadar adım ilerlemesi sağlayan bir zar kazanacaklar. Tam turu tamamlayanlar ise aralarında Alice için “Kelebek Malikânesi Sakini” kostümü de dahil olmak üzere çeşitli tematik hediyeler kazanacaklar.


Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, AoV’nin sahip olduğu tutkulu, cesur ve savaşçı MOBA kitlesi arasında oldukça popülerdir. Bu son birliktelik sayesinde AoV, oyuncularına pozitif değerleri koruyarak daha çeşitli ve zengin içerikler sunmayı hedefliyor.


AoV ekibi; One Punch Man, BLEACH ve şimdi başlayan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba birliktelikleri gibi diğer yüksek kaliteli popüler IP’ler ile daha fazla birliktelik yaparak oyuncularına sürprizler sunmaya devam edecek.


AoV ile Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba birlikteliğine dair tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=LvrXCmAqcD8

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba birlikteliği hakkında daha detaylı bilgi için oyunun Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Arena of Valor: Yeni Çağ oyununu ücretsiz olarak iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.

Arena of Valor: Yeni Çağ Hakkında

Özgün ve zorlayıcı 5v5 MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) oyun deneyimi sunan Arena of Valor: Yeni Çağ, gücünü gelişen espor topluluğundan alan dünyanın en popüler mobil MOBA oyunlarından biridir. AoV’de, aralarında DC Comics, Sword Art Online, BLEACH gibi ünlü markaların bilinen kahramanlarının da bulunduğu 100’den fazla karakter yer almaktadır.


Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Hakkında

Ufotable tarafından yapılan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Koyoharu Gotoge’nin (JUMP COMICS, SHUEISHA) yarattığı Demon Slayer: Kimetsuno Yaiba manga serisinin uyarlamasıdır. Anime, Nisan 2019’da Japonya’da yayınlanmaya başlamıştır. Bir iblis tarafından ailesi katledilen ve kız kardeşi Nezuko iblise döndürülen, bu sebeple de kız kardeşini tekrar insan haline döndürmek adına “iblis katili” olarak ailesinin intikamını almak isteyen Tanjiro’nun hikayesini anlatmaktadır. İnsanların iblislere karşı olan trajik hikayelerinin, yoğun kılıç savaşlarının ve komik betimlenen karakterlerin yer aldığı anime, sadece Japonya’da değil, tüm dünyada ün kazanarak popüler bir fenomen haline gelmiştir.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page