top of page
  • Haber Merkezi

Amazon.com.tr ’de “Bahar Fırsatları” Başladı

Amazon.com.tr’nin elektronikten oyuncağa, modadan ev yaşam ürünlerine, spordan ofis ürünlerine kadar birçok farklı kategoride indirimler sunduğu “Bahar Fırsatları” kampanyası başladı. 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” boyunca tüm Amazon.com.tr müşterileri kaçırılmayacak fırsatları yakalarken Amazon Prime üyeleri en popüler markaların ürünlerinde indirimlere erken erişim ile hızlı ve ücretsiz teslimat ayrıcalıklarından faydalanabilecekler.

Amazon.com.tr’nin 10 Nisan’a kadar devam edecek “Bahar Fırsatları” kampanyası başladı. Amazon.com.tr, “Bahar Fırsatları” kampanyası boyunca müşterilerine, aralarında Philips, Tefal, Xiaomi, Samsung, Nike, Under Armour, Sony gibi markaların bulunduğu binlerce üründe kaçırılmayacak avantajların yanı sıra günlük ve saatlik özel tekliflerle de indirimler sunacak.


10 Nisan’da son bulacak kampanya kapsamında sunulan indirimler, elektronikten mutfak aletlerine, müzik enstrümanlarından kişisel bakım ürünlerine kadar çok geniş bir ürün seçkisini kapsayan seçili ürünlerde geçerli olacak. Amazon.com.tr, Prime üyelerine “Bahar Fırsatları” döneminde ilk 8 gün boyunca indirimlere erken erişim ve özel indirimlerin yanı sıra hızlı ve ücretsiz teslimat ile Amazon’da alışveriş ile eğlencenin en iyilerini sunuyor. Ayda sadece 7,90 TL’ye minimum sepet tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün, iki günde teslimat ve randevulu teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri sunan Amazon Prime’a hemen üye olmak ve üyelik ayrıcalıklarını 30 gün ücretsiz denemek için Amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bahar Fırsatları kampanyası boyunca binlerce üründe sunulacak tüm indirimlere Amazon.com.tr/baharfirsatlari web sayfası ve Amazon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Comments


bottom of page